Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Ignas Brazdeikis Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) toliau tenkinasi epizodiniu vaidmeniu. Lietuvio atstovaujama Orlando „Magic“ (2-7) namuose 79:92 (28:26, 18:18, 10:31, 23:17) turėjo pripažinti Bostono „Celtics“ (3-5) pranašumą.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Brazdeikis aikštelėje pasirodė ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir per 3 minutes statistikos protokole užfiksavo vieną netaiklų tritaškį.

„Magic“ pralaimėjo jau 5 kartą per 6 pastaruosius mačus. Tuo metu „Celtics“ nutraukė trijų iš eilės nesėkmių seriją.

Šeimininkai turėjo pranašumą pirmoje rungtynių pusėje, tačiau sulūžo po pertraukos. Trečiąjį ketvirtį „Celtics“ atidarė atkarpa 14:0, o per 12 minučių pabėgo į priekį negrįžtamai (75:54).

Svečius į pergalę vedė vis solidžiau šį sezoną atrodantis Jaylenas Brownas. Amerikiečio sąskaitoje – 28 taškai ir 5 atkovoti kamuoliai.

Orlando komandai Wendellis Carteris per 35 minutes pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 2/5 trit., 1/2 baudų), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Magic“: Wendellis Carteris (3/7 dvit., 2/5 trit., 13 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Cole’as Anthony (2/7 dvit., 2/11 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 13, R.J. Hamptonas 12 (5 kld.), Jalenas Suggsas 10 (3/9 dvit., 1/5 trit.), Franzas Wagneris 9 (1/7 trit.), Terrence’as Rossas 8.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 28 (7/9 dvit., 3/8 trit., 5/7 baud., 5 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 14 (3/10 dvit., 1/6 trit., 5/8 baud., 6 atk. kam., 2 blok.), Alas Horfordas (2/5 trit., 12 atk. kam., 7 rez. perd., 3 blok.), Robertas Williamsas (6/8 dvit., 6 atk. kam.) po 12, Marcusas Smartas (2/6 trit., 4 rez. perd.), Dennisas Schroderis (4/7 dvit.) po 8.