Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Dalaso „Mavericks“ (5-3). Jasono Kiddo auklėtiniai išvykoje 109:108 (28:28, 31:30, 22:25, 28:25) privertė pasiduoti San Antonijaus „Spurs“ (2-6).

Rezultatyvūs perdavimai 3

„Mavs“ jau antrą kartą šį sezoną įrodė savo pranašumą prieš „Spurs“. Ekipos buvo susitikusios prieš savaitę ir tada Dalaso komanda laimėjo 103:98.

Likus 3 minutėms rezultatas dar buvo lygus (96:96), bet iniciatyvos ėmėsi „Mavs“ šio sezono atradimas Jalenas Brunsonas. Jo penki taškai per 32 sekundes leido svečiams įgyti saugesnį pranašumą.

„Spurs“ sugebėjo priartėti (102:103), bet Brunsonas vėl priminė apie save – smeigė dvitaškį, pridėjo baudų metimus ir užtikrino savo ekipai pergalę.

Brunsonas per 36 minutes pelnė 31 tašką (8/13 dvit. 1/4 trit., 12/15 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Iš viso ketvirtajame kėlinyje jis pasižymėjo 13 taškų iš eilės. Vos antrą kartą starto penkete rungtynes pradėjęs žaidėjas praėjusiame mače pelnė 25 taškus, o 31 taškas ir 10 sugriebtų kamuolių yra jo sezono rekordai.

„Brunsonas vėl buvo žudikas, – varžovą gyrė „Spurs“ vairininkas Greggas Popovichius. – Abiejuose mačuose jis buvo pagrindinis jų ginklas. Jis yra protingas, kietas, talentingas vaikis ir ketvirtajame kėlinyje abu kartus mus pražudė.“

Jam geriausiai talkino Luka Dončičius, kurio sąskaitoje – 23 taškai, 12 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

San Antonijaus komandai Dejounte Murray per 34 minutes pelnė 23 taškus (6/11 dvit., 2/7 trit., 5/6 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“: Dejounte Murray 23 (6/11 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Devinas Vassellis 21 (6/6 dvit., 3/6 trit., 2 blok.), Derrickas White'as 19 (5/8 dvit., 6/6 baud.), Keldonas Johnsonas 16 (7/16 dvit., 6 atk. kam.), Drew Eubanksas 10 (4/10 dvit., 5 atk. kam., 3 blok.), Thaddeusas Youngas 8 (4/7 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.).

„Mavericks“: Jalenas Brunsonas 31 (8/13 dvit., 12/15 baud., 10 atk. kam., 31 naud.), Timas Hardaway'us (4/8 dvit., 3/9 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam.), Luka Dončičius (7/13 dvit., 3/12 trit., 12 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.) po 23, Bobanas Marjanovičius 17 (8/10 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.).