Nuotr.: AP-SCANPIX
Nuotr. AP-SCANPIX

Lemiamu metu sužvėrėję Jutos „Jazz“ (7-1) tęsia dominavimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Be lyderio Donovano Mitchello likę „Jazz“ krepšininkai išvykoje 116:98 (15:16, 24:24, 36:34, 41:24) sudorojo Atlantos „Hawks“ (4-5).

„Jazz“ po šių rungtynių atsidūrė pirmoje Vakarų konferencijos pozicijoje, bet juos pavyti vis dar gali „Warriors“, kurie atsilieka viena pergale ir yra sužaidę maču mažiau.

Po sėkmingo praėjusio sezono žygio iki Rytų konferencijos finalo, „Hawks“ dar neranda tikrojo savo veido. Ekipa per pastaruosius 5 susitikimus laimėjo tik kartą.

Po trijų kėlinių „Jazz“ turėjo minimalų pranašumą (75:74), bet ketvirtajame sudaužė varžovų viltis. 8 tritaškius ir 13 metimų iš 22 pataikę Quinno Snyderio auklėtiniai lemiamą atkarpą laimėjo 41:24.

Nugalėtojų ekipos gretose išsiskyrė Rudy Gobertas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 13 taškų (5/6 dvit., 3/7 baudų), 15 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Jutos komandoje Mitchellas nežaidė dėl pasitemptos čiurnos.

Rezultatyviausiai žaidė 30 taškų surinkęs Jordanas Clarksonas (6/9 dvit., 4/10 trit., 6/7 baud.).

Atlantos komandai Trae Youngas per 34 minutes pelnė 21 tašką (8/16 dvit., 0/4 trit., 5/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“: Trae Youngas 21 (8/16 dvit., 5/5 baud., 7 rez. perd.), De'Andre Hunteris 14 (7/7 dvit.), Clintas Capela (4/8 dvit., 5/6 baud., 10 atk. kam.), Johnas Collinsas (3/4 trit., 2 blok.) po 13, Bogdanas Bogdanovičius 8 (2/4 trit., 5 atk. kam.).

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 30 (6/9 dvit., 4/10 trit., 6/7 baud.), Bojanas Bogdanovičius 23 (5/9 dvit., 2/7 trit., 7/7 baud., 5 atk. kam.), Joe Inglesas 19 (5/6 trit.), Mike'as Conley (3/9 trit., 11 rez. perd.), Rudy Gobertas (5/6 dvit., 15 atk. kam.) po 13, Royce'as O'Neale'as 9 (2/6 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.).