Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Tyleris Cavanaugh sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje, tačiau Kauno „Žalgiris“ (0-8) vis dar lieka be pergalių.

Fotogalerija

Jure Zdovco auklėtiniai namuose 71:79 (10:22, 27:19, 15:21, 19:17) nusileido Berlyno ALBA (3-5) krepšininkams.

Kauniečiai užfiksavo blogiausią startą Eurolygoje klubo istorijoje, kuris iki šiol buvo 0-7 2008-2009 m. sezone.

ALBA pabėgo jau dvikovos pradžioje, kai spurtavo 15:2 ir po Beno Lammerso keturių paeiliui taškų pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 13 taškų pranašumą (19:6).

Didžiąją antrojo ketvirčio dalį ALBA išlaikė pranašumą ir likus 3 minutėms pirmavo 11 taškų (37:26), tačiau tuomet užsidegė Cavanaugh ranka. Amerikietis prieš pertrauką surengė 9 taškų paeiliui benefisą ir po aukštaūgio dvitaškio „Žalgiris“ kvėpavo varžovams į nugaras (35:39).

Po Janio Strelnieko tolimo šūvio iškart po pertraukos „Žalgiris“ priartėjo iki 1 taško (40:41), tačiau ALBA atsakė spurtu 17:7 ir vėl pabėgo (58:47).

Strelnieks prieš lemiamą ketvirtį vėl įpūtė pozityvo. Latvis pelnė dvitaškį, pridėjo tritaškį ir žalgiriečiai priartėjo iki 8 taškų (52:60), tačiau dviženklę persvarą atstatė Johannesas Thiemannas ir po 30 minučių ALBA pirmavo 62:52.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai dar bandė kapstytis, tačiau nė per žingsnį „Žalgirio“ neprisileidusi ALBA triumfavo.

Rezultatyviausią mačą Eurolygoje sužaidęs Cavanaugh per 28 minutes surinko 17 taškų (5/7 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), 6 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, 2 klaidas, 5 pražangas ir 14 naudingumo balų.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Iki šiol amerikiečio taškų rekordas buvo 14, kuomet 2019-2020 m. sezone Cavanaugh vilkėjo ALBA marškinėlius.

Cavanaugh talkino Strelnieks, pelnęs 16 taškų (2/5 dvit., 4/7 trit.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 12 naudingumo balų.

„Žalgiryje“ debiutavęs Zoranas Dragičius per 9,5 minutės taškų nepelnė, prametė vienintelį mestą tritaškį, atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį ir surinko 2 naudingumo balus.

Kitas naujokas Tai Websteris aikštelėje nepasirodė trenerio sprendimu.

Naudingiausiai ALBA gretose žaidė Luke'as Sikma. Aukštaūgis per 28 minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 17 (5/7 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud., 6 atk. kam.), Janis Strelnieks 16 (4/7 trit.), Lukas Lekavičius 11, Joshas Nebo 8 (6 atk. kam.), Mantas Kalnietis 7.

ALBA: Marcusas Erikssonas 16 (1/3 dvit., 3/7 trit., 5/5 baud.), Oscaras da Silva 15, Benas Lammersas ir Luke'as Sikma (6 atk. kam.) po 10, Maodo Lo 9 (1/6 dvit., 1/3 trit., 6 rez. perd.), Tamiras Blattas 6 (6 rez. perd.).

+6
Geriausia yra tai, kad Blazevicius losia... Man tai sitas patinka, uzgrudys vyruka.
2021-11-05
-6
@paulius motiejūnas (specialiai iš mažūjų raidžių). manau užteks tyčiotis, pradėk pasakoti kas vyksta, nes tie kas supranta nėra akli, ir nenuvilk mūsų!!! Kalbėk. Sezonas miręs, nebent rytą nugalėt reikia ir toliau švaistyti pinigus. Ritiesi nuo kalno, ir dar kažką bandai keisti... suprask - krisdamas, retai kada pakilsi iš neigiamo kampo, kad ir kaip greitai kojas mainysi. Visi matom, kad vadyba ir matketingas tavo stipriosios savybės, bet prašau visų Žalgiriečių vardu, atiduok sporto reikalus, tiems kas tai išmano. p.s bendraminčiai, padarykit taip, kad šis komentaras pasiektų poną Paulių M..
2021-11-05
+38
Liudna. Nesakyčiau, kad atidavėmė pergalę be kovos. Kovojome, bet klaidos, statiškas žaidimas, lėtas kamuolio judėjimas ir nulėmė pralaimėjimą. Kol kas visi žaidėjai netempia EUROLYGOS lygio ir akivaizdžiai trūksta Joffrey Lauvergne.
2021-11-05
+4
Acb
Manau cia ne Shillerio problema buvo, GM sustume su biudzetu. Nebutu nupirkti Ulanovas, Gifey, Kalnietis, o bent padoresni su geru atletiskumu butu kitas vaizdas, dabar kazkur nespeja, vos kamuoli sugraibo, padusta ir t.t.
2021-11-05
+35
ČIA NEPYKSTAN IR JOKIŲ SKANDALŲ NEKELIANT, BET AR YRA KOKS SUPLANUOTAS INTERVIU SU MOTIEJŪNU? NES ČIA YRA VISIŠKAS BEZPRIDIELAS, IR ŽALGIRIO VADAS KAŽKUR SLEPIASI PAVĖSĮ.
2021-11-05
+33
Nu wow, visas Saro idirbis velniop ir Zalgiris pavirto zalia mazgote i kuria valosi Eurolygoje visi kas netingi. Alba net ir atsarginiams suolelio sildytojams dave pasireikst. Eurocup lygis zalgirio.
2021-11-05
+41
Juokas juokais, bet Motiejunas gi grasino LKL'ui, kad paliks lygą greit, tai ką tas Žalgiris veiks vien tik Eurolygoje jeigu bus va toks žaidimas, žaidėjams pergalių irgi reikia norint išlikt motyvuotais..
2021-11-05
+24
Kazkaip nesitikejau kad Ulanovas nebetems zalgirio lygio, Kalnieciui eurolyga irgi yra per stipru, Gifey ir tik eurocup zaidejas, o Marekui dar reikia patirties.
2021-11-05
+38
n kartu sakiau, parduot brangiausius zaidejus, supirkt talentinga, jauna komanda ir augint ja kitam sezonui Eurolygoj ir LKL. o kitamet nusipirkt kelis extra legionierius ir kovot del top8. su sita pseudokomanda nera jokios perspektyvos, vien liudesys
2021-11-05
+18
grybu karas. kodel vebster nezaide? tai kad suzaide kavano rodo kad kiti isvis supjove. ulanovas ka veike siandien? nebo vokietukai uzdenge, nieko ypatinga amerikietis nesugebejo padaryt nes kalnietis letas kaip vezlys.
2021-11-05
+14
Tokios bekiaušės Žalgirio komandos jau 20 metu nemačiau. Per 3 metus Žalgiris iš padorios top 16 komandos nusirito iki kažkokios mazgotės lygio ir nereikia lia lia, kad dabar su finansais blogiau negu anksčiau. Vietoj to, kad duotu galimybe Šileriui tobulėt rado kažkoki nurašyta, aimanuojanti treneri, kuris tik sugeba pakauši krapštyt.
2021-11-05
+41
Koks Eurolygos starto antirekordas? Blogiau uz 0-10?
2021-11-05
+5
Vel tas pats per ta pati: 3 kel. ir viskas pabega varzovai. Zalgiris eurolygos patranku mesa.
2021-11-05
+10
Žalgiris dabar pralaimės, sekmadienį sutriuškins Rytą ir vėl Žalgirio GM užsidės rožinius akinius, nes gi LKL mes be pralaimėjimų žaidžiam