Nuotr.: Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images

Mindaugas Kuzminskas per antrąjį kėlinį pelnė 12 taškų ir tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju, o jo atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (5-3) Eurolygoje iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

Xavi Pascualio auklėtiniai svečiuose netikėtai lengvai 90:79 (22:20, 25:13, 26:18, 17:28) įveikė Eurolygos čempionę Stambulo „Anadolu Efes“ (2-6).

Kuzminskas antrajame kėlinyje pataikė 2 dvitaškius iš 3, 2 tritaškius iš 3 ir abi baudas. Puolėjas taip pat pridėjo 4 sugriebtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 perimtą kamuolį ir 16 naudingumo balų.

Iš viso lietuvis per 22 minutes įmetė 15 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

22 efektyvumo balai – geriausias rezultatas komandoje.

Prieš tai šį sezoną Kuzminskas daugiausiai buvo įmetęs 5 taškus ir surinkęs 7 naudingumo balus.

22 naudingumo balai Kuzminskui yra geriausias rezultatas nuo 2019 metų kovo mėnesio, kai jis dar atstovavo Milano „Armani Exchange“ komandai ir surinko 24 efektyvumo balus.

Tai buvo dvyliktosios rungtynės Eurolygoje, kuriose susitiko Ergino Atamano ir Xavi Pascualio treniruojamos ekipos. Šiose dvikovose dominuoja Pascualis, laimėjęs jau 11-ąjį kartą.

Antrąjį kėlinį „Zenit“ krepšininkai laimėjo 25:13 ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 14 taškų persvara (47:33).

Per trečiąjį kėlinį Rusijos klubas ir toliau bėgo į priekį bei prieš lemiamas 10 minučių buvo priekyje 22 taškų pranašumu (73:51).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Zenit“ įgijo rekordinę 24 taškų persvarą (75:51). Per paskutinį kėlinį „Anadolu Efes“ labiausiai priartėjo iki 9 taškų.

Starto penkete mačą pradėjęs Artūras Gudaitis per 18 minučių įmetė 2 taškus (1/3 dvit.), sugriebė 4 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, tris sykius suklydo, blokavo metimą ir surinko 2 naudingumo balus.

Stambulo komandai Shane'as Larkinas per 24 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 14 (5 rez. perd., 20 naud. bal.), Tiboras Pleissas 13 (5 atk. kam.), Rodrigue'as Beaubois 11, Elijah Bryantas 10 (5 atk. kam.), Adrienas Moermanas 10 (5 atk. kam.).

„Zenit“: Conneris Frankampas 18 (4/6 trit.), Mindaugas Kuzminskas 15 (3/6 trit., 5 atk. kam., 22 naud. bal.), Jordanas Mickey ir Billy Baronas po 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
gudaitis po traumų taip ir neatsigauna deja
2021-11-06
-2
o, cia tas jau beveik nba treneris? keista......
2021-11-06
+2
Žalgiris
Atamanas praeitą savaitę labai džiaugėsi pergale prieš, gr.bų komandą Žalgirį... Aiškino čempionai grįžo, bet...