Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

„Betsafe-LKL“ sekmadienio popietę Panevėžyje buvo užfiksuota staigmena.

Gedimino Petrausko vadovaujami Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (2-5) krepšininkai 67:60 (19:15, 14:22, 19:8, 15:15) kiek netikėtai palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ (5-4) krepšininkus.

Prieš tai Kėdainių krepšininkai buvo patyrė penkis pralaimėjimus iš eilės.

Panevėžio klubas vertėsi be Gedimino Oreliko, Vytenio Lipkevičiaus ir Dovydo Giedraičio.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmęsis Kaspars Berzinš smeigė du tolimus metimus, kurie leido sušvelninti panevėžiečių atsilikimą iki 3 taškų (53:56), o Nikola Radičevičiaus ir Džordže Gagičiaus tandemas dviejose atakose paeiliui išvedė „Lietkabelį“ į priekį (57:56).

Greitas „Nevėžio-Optibet“ atsakas 4:0 leido susigrąžinti nedidelį pranašumą (60:57), o trapią „Nevėžio-Optibet“ persvarą padidino taiklūs Abramo Cankos baudų metimai (62:57).

„Lietkabelis“ paskutinę minutę į tai atsakė tolimu metimu (60:62), tačiau neatkovotas kamuolys gynyboje kainavo brangiai – Marius Valinskas šaltakraujiškai realizavo abi baudas ir prieš lemiamą aikštės šeimininkų ataką svečiai turėjo 4 taškų pranašumą (64:60).

„Lietkabelio“ krepšininkams nepavyko sėkmingai užpulti ir „Nevėžis-Optibet“ šventė pergalę.

Kėdainių ekipos gretose išsiskyrė Rihards Kuksiks, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 14 taškų (3/4 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudų), 9 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Panevėžio komandai Kaspars Berzinš per 19 minučių pelnė 16 taškų (5/8 trit., 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Lietkabelis“: Nikola Radičevičius 18 (7/12 dvit., 0/8 trit.), Kaspars Berzinš 16 (5/8 trit., 5 atk. kam.), Džordže Gagičius 7 (4 rez. perd., 5 kld.).

„Nevėžis“: Rihards Kuksiks 14 (2/6 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Danielius Lavrinovičius , Marius Valinskas (2/5 trit., 5/6 baud.) po 11, Abramo Canka 10 (4/7 dvit., 4 kld.).

Atrinkti (0) Visi (5)
Canakas
kaip taip galima?
2021-11-08
+1
Antanas
Pernai ir čeburėkus atbeldėm 3 kartus lkle ir portugalus, reik laikytis plano, kalt toliau portugalus su čeburėkais😂😂
2021-11-07
-7
Vox
Pasidžiaukit, juk retai pasitaiko tokia proga.
2021-11-07
+1
asas
Kokia cia gali buti staigmena kai 7 komandos remiamos LAZYBININKU??? Cia faktas kad nupirktas matchas..
2021-11-07
-5
x
kabelis negali sau leisti LKL būti žemiau nei 3 vieta jei ir kitamet nori būti eurotaurėje. puse kojos neišeis lošti. ar žaidėjai nori pasirodyti europoje, kad gautų kontraktus , o LKL nesvarbus.