Nuotr.: Kelley L Cox-USA TODAY Sports
Nuotr. Kelley L Cox-USA TODAY Sports

Paskutiniame kėlinyje subyrėjusi Šarlotės „Hornets“ (5-6) ekipa patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Šarlotės klubas svečiuose 106:120 (39:31, 19:30, 29:28, 19:31) nusileido Los Andželo „Clippers“ krepšininkams (5-4).

Likus septynioms minutėms iki rungtynių pabaigos „Hornets“ stovykloje nesimatė jokių pavojaus ženklų – Terry Rozier pataikė tritaškį, o svečiai išsiveržė 9 taškais į priekį (102:93).

Tačiau nuo šios akimirkos Šarlotės komanda užtraukė rankinį stabdį puolime, o taškų sausrą tik paskutinę rungtynių minutę nutraukė Milesas Bridge'as, kai nugalėtojas jau buvo aiškus (104:115). Šeimininkai laimėjo šią atkarpą 22:0 ir triumfavo.

Šarlotės ekipos gretose išsiskyrė LaMelo Ballas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 21 taškas (6/14 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Visgi po rungtynių LaMelo nebuvo patenkintas vyriausiojo trenerio Jameso Borrego sprendimu, kuris nusprendė savo vieną lyderių išleisti likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos.

„Jaučiu, kad ketvirtąjį kėlinį turėjau būti ilgiau aikštelėje. Jaučiuosi taip, lyg atėjau į žaidimą šiek tiek pavėlavęs,“ –  apmaudo neslėpė „Hornets“ įžaidėjas.

„Clippers“ komandai Terance'as Mannas per 34 minutes pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“: Paulas George'as 20 (7/12 dvit., 2/10 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld.), Reggie Jacksonas 19 (4/7 dvit., 3/11 trit., 6 rez. perd.), Luke'as Kennardas 18 (6/11 trit.), Terance'as Mannas 17 (2/4 trit., 5/5 baud., 10 atk. kam., 25 naud.), Nicolas Batumas 16 (4/9 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Ivica Zubacas 14 (8/8 baud., 11 atk. kam., 2 blok.), Isaiah Hartensteinas 9, Ericas Bledsoe 7 (5 atk. kam., 5 kld.).

„Hornets“: Milesas Bridgesas (5/13 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud., 6 rez. perd.) ir LaMelo Ballas (6/14 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.) po 21, Terry Rozier 17 (7/13 dvit., 1/9 trit., 8 atk. kam.), Kelly Oubre 16 (6/8 dvit., 1/6 trit.), Gordonas Haywardas 15 (3/10 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Cody Martinas 8 (2/3 trit., 3 per. kam.).