Nuotr.: Zenit Twitter
Nuotr. Zenit Twitter

Įtikinamą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (4-1) komanda.

Daugiausia pelno: Jordan Loyd

Dar pirmajame kėlinyje varžovus į nokdauną pasiuntę Xavi Pascualio auklėtiniai susikrovė triuškinamą persvarą ir namuose 97:80 (32:16, 25:21, 19:18, 21:25) nugalėjo Zeliona Guros „Enea Zastal“ (1-5) žaidėjus.

Gudaitis per 16 minučių pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 15 naudingumo balų.

Įspūdingą pasirodymą pirmajame kėlinyje surengė Sergejus Karasiovas, kuris per ketvirtį pelnė 14 iš 25 savo taškų, o „Zenit“ dvigubai triuškino varžovus 32:16.

Rusijos puolėjas iš toli susmeigė net 7 tritaškius iš 12, tuo metu Billy Baronas pridėjo 5 taiklius tolimus metimus iš 7 ir įmetė 22 taškus.

Bendrai Sankt Peterburgo ekipa realizavo 18 tritaškių iš 35 (51 proc.).

Nuo suolo pakilęs Kuzminskas per 11 minučių įmetė 7 taškus (0/2 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), sugriebė 4 kamuolius, išdalino 2 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus prasižengė bei užfiksavo 10 balų naudingumą.

„Zenit“ penktadienį Eurolygoje namuose priims Pirėjo „Olympiakos“.

„Zenit“: Sergejus Karasiovas 25 (7/12 trit.), Billy Baronas 22 (5/7 trit.), Denisas Zacharovas 11, Jordanas Mickey 10.

„Enea Zastal“: Draganas Apičius 17, Tony Mejeris ir Nemanja Nenadičius, Brandenas Frazieras – po 14.