Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Stephas Curry tiesiog liepsnojo, o jo vedama „Golden State Warriors“ (9-1) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išsaugojo lyderių pozicijas.

Rezultatyvūs perdavimai 10

Kalifornijos klubas savo aikštėje 127:113 (32:34, 29:31, 41:20, 25:28) įveikė Atlantos „Hawks“ (4-7).

Nugalėtojams Curry per 35 minutes pelnė 50 taškų, pataikydamas 9 tritaškius iš 19. Gynėjas taip pat realizavo 5 dvitaškius iš 9 bei visas 13 baudų.

Nesustabdomai rungtyniavęs snaiperis dar atkovojo 7 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir 2 sykius suklydo.

Dvikovą Curry pradėjo 10 pelnytų taškų paeiliui ir anksti MVP skanduotes „Chase Center“ išgirdęs gynėjas toliau rungtyniavo nesustabdomai.

Tai buvo dešimtas kartas Curry NBA karjeroje, kuomet jis pasiekia pelnytų taškų ribą.

Iniciatyvą šeimininkai perėmė trečiajame kėlinyje, kai paskutinių 5 minučių atkarpą laimėjo 19:3 (102:85). Trečiojo kėlinio rezultatas – 41:20.

Paskutiniame ketvirtyje „Warriors“ užtikrintai kontroliavo įvykius aikštėje ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Atlantos ekipos gretose išsiskyrė Trae Youngas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 28 taškai (7/12 dvit., 4/8 trit., 2/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 4 klaidos.

„Warriors“: Stephas Curry 50 (5/9 dvit., 9/19 trit., 13/13 baud., 7 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam.), Jordanas Poole'as 16 (3/7 dvit., 3/10 trit., 4 rez. perd.), Andrew Wigginsas 13 (4/8 dvit.), Damionas Lee (4/5 dvit.), Juanas Toscano-Andersonas (3/4 trit.) po 11, Nemanja Bjelica 7.

„Hawks“: Trae Youngas 28 (7/12 dvit., 4/8 trit., 9 rez. perd., 4 kld.), Johnas Collinsas 19 (4/4 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 17 (4/6 dvit., 3/8 trit.), De'Andre Hunteris (2/5 trit.), Kevinas Huerteris (3/6 trit., 4 kld.) po 11, Timothe Luwawu-Cabarrotas 8, Delonas Wrightas 7 (7/8 baud., 5 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (4)
F
kas iš to curry kai išmeta 30 metimų o pataiko 12. tiesog sekasi kad prastesni varžovai.