Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Carmelo Anthony darsyk atsuko laikrodį, Anthony Davisas buvo sunkiai sustabdomas, o jų vedina Los Andželo „Lakers“ (6-5) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo pergalę per pratęsimą.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Los Andželo klubas namie per pratęsimą 126:123 (29:26, 32:34, 33:27, 21:28, 11:8) įveikė Šarlotės „Hornets“ (5-7).

Iki pratęsimo pabaigos likus 3 minutėms šeimininkai turėjo 4 taškų deficitą, tačiau Davisas įmetė dvitaškį, o Carmelo smeigė tolimą metimą – 122:121.

Prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė taškas (124:123), Davisas baudų metimais padidino „Lakers“ pranašumą (126:123), o paskutinis Cody Martino tritaškis tikslo nepasiekė.

Pratęsimo „Lakers“ galėjo ir išvengti, tačiau per paskutines dvi minutes iššvaistė 6 taškų persvarą.

Nugalėtojams Davisas per 43 minutes pelnė 32 taškus (13/22 dvit., 0/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 5 metimus.

Carmelo aikštėje praleido 37 minutes ir per jas surinko 29 taškus (2/3 dvit., 7/10 trit., 4/5 baud.) ir 3 atkovotus kamuolius.

Russellas Westbrookas per 41 minutę surinko trigubą dublį – 17 taškų (5/13 dvit., 0/2 trit., 7/10 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Šarlotės ekipos gretose išsiskyrė LaMelo Ballas, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo dar įspūdingesnis trigubas dublis – 25 taškai (5/11 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud.), 15 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Kalifornijos klubas dėl traumos pilvo srityje bent mėnesį prarado LeBroną Jamesą.

„Lakers“: Anthony Davisas 32 (13/22 dvit., 6/8 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 5 blok., 4 kld.), Carmelo Anthony 29 (7/10 trit.), Russellas Westbrookas 17 (5/13 dvit., 7/10 baud., 12 atk. kam., 14 rez. perd., 3 per. kam., 7 kld.), DeAndre Jordanas (4/4 dvit., 8 atk. kam.), Malikas Monkas (2/4 trit.) po 10, Avery Bradley (2/5 trit.), Wayne'as Ellingtonas (2/3 trit.), Austinas Reavesas po 8.

„Hornets“: Terry Rozieras 29 (8/12 dvit., 3/10 trit.), LaMelo Ballas 25 (5/11 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud., 15 atk. kam., 12 rez. perd.), Gordonas Haywardas 21 (5/8 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 4 kld.), Milesas Bridgesas 19 (3/7 dvit., 3/11 trit., 8 atk. kam., 4 kld.), Masonas Plumlee 13 (6/7 dvit., 10 atk. kam.), Kelly Oubre 8 (2/4 trit.).