Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Europos taurėje – puikus Gedimino Oreliko asmeninis šou, bet dramatiška Panevėžio „Lietkabelio“ (2-2) nesėkmė.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Nenado Čanako auklėtiniai namuose 96:100 (23:33, 22:17, 21:17, 30:33) nusileido Hamburgo „Towers“ (1-3) ekipai.

Europos taurės karjeros rungtynes sužaidė Orelikas. Puolėjas per 32 minutes pelnė 31 tašką (4/6 dvit., 7/14 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Kai šiaulietis atstovavo Vilniaus „Rytui“ 2014-aisiais, į Bandirmos „Banvit“ krepšį buvo įsūdęs 27 taškus. Naudingumo rekordą pavyko pakartoti – 28 naudingumo balus 2015-aisiais Orelikas surinko prieš Stambulo „Pinar Karšiyaka“.

Panevėžiečiai Europos taurėje kol kas pergales renka tik išvykose.

„Towers“ ekipai tai buvo pirmoji pergalė Europos turnyruose per visą klubo istoriją.

„Darėme labai daug klaidų gynyboje, o jie mus be gailesčio baudė“, – mačą reziumavo Čanakas.

„Lietkabelis“ jau nuo pirmųjų minučių nesusitvarkė su žvėrišku varžovų greičiu. „Towers“ pirmajame kėlinyje įgijo 12 taškų pranašumą (30:18).

Šeimininkai visų rungtynių metu vis priartėdavo, bet perimti iniciatyvos niekaip nepavyko. Geriausią šansą tai padaryti „Lietkabelis“ turėjo ketvirtajame kėlinyje, kai Vytenis Lipkevičius pelnė dvitaškį su pražanga (73:70).

Nuo to momento „Lietkabelis“ pralaimėjo atkarpą 7:22 ir tik žvėriškomis pastangomis sugebėjo dar pakutenti varžovams padus. Likus žaisti 1 minutę Panagiotis Kalaitzakis pataikė vieną baudą, bet kamuolį atsikovojęs Orelikas šveitė tritaškį (93:97).

Varžovai klydo prie baudų metimų linijos, o „Lietkabelis“ sumažino atsilikimą iki trijų ir turėjo kamuolį savo rankose (95:98). Vis tik skaudžiai kainavo Oreliko viena netaikli bauda, o laiko jau buvo likę per mažai.

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 31 (4/6 dvit., 7/14 trit., 5 atk. kam., 28 naud.), Nikola Radičevičius (12 rez. perd., 26 naud.), Džordže Gagičius (5/7 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.) po 13, Panagiotis Kalaitzakis 11 (6/8 baud., 5 atk. kam., 4 kld.), Karolis Giedraitis 8 (2/4 trit.), Kristupas Žemaitis 7.

„Towers“: Lukas Meisner 20 (4/7 trit., 7 atk. kam., 25 naud.), Jaylonas Brownas 18 (3/8 trit.), Christenas Robinas 13 (2/3 trit.), Sethas Hinrichsas 12 (5/5 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Calebas Homesley 10 (3/9 dvit.), Justusas Hollatzas (3/4 trit., 5 rez. perd.), Maikas Kotsaras (4/7 dvit.) po 9.

Atrinkti (0) Visi (14)
Europos taure
4 Kelini Hamburg zaidejai net astriau nezaide ant Baudu Laide Tritaskius po tritaskio
2021-11-10
-6
Visos trys Lietuvos komandos zaidziancios Europiniuose turnyruose pasikrove nuo vokisku komandu. Apgailetina ant kiek siuo metu Bundeslyga yra stipresne uz sita LKL ubagyna.