Europos taurės B grupėje akis į akį susidūrė dvi favoritės.

Taškai 10
Taiklumas 3-4
Atkovoti kamuoliai 5
Rezultatyvūs perdavimai 3

Valensijos „Basket“ (2-2) išvykoje 97:96 (23:33, 22:24, 27:22, 25:17) palaužė Bolonijos „Virtus“ (2-2).

Joano Pennaroya auklėtiniai nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją. Tuo metu „Virtus“ suklupo antrą sykį paeiliui.

Svečių gretose penki žaidėjai pelnė daugiau nei 10 taškų, o dviženklį naudingumą fiksavo net septyni.

Likus minutei Milošas Teodosičius dvitaškiu išvedė „Virtus“ į priekį (90:88). Tačiau Valensijos ekipa puikiai įvykdė derinį ir Klemenas Prepeličius realizavo laisvą tritaškį (91:90).

Xabi Lopezo-Arostegui ir Jasielio Riveros baudų metimai įtvirtino svečių pergalę (95:90).

Valensijos ekipos gretose išsiskyrė Samas Van Rossomas, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 15 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudų), 2 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Bolonijos komandai Kyle'as Weemsas per 29 minutes pelnė 30 taškų (9/11 dvit., 3/5 trit., 3/5 baudų), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Virtus“: Kyle'as Weemsas 30 (9/11 dvit., 3/5 trit., 27 naud.), Milošas Teodosičius 18 (3/9 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd., 25 naud.), Marco Belinelli 10 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Kevinas Hervey 9, Amaras Alibegovičius 8 (2/2 trit.), Isaia Cordinier 7.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 20 (4/9 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Samas Van Rossomas 15 (3/6 trit., 6 rez. perd.), Jasielis Rivero (5/8 baud., 8 atk. kam.), Martinas Hermannssonas (2/3 trit., 5 rez. perd.) po 11, Bojanas Dubljevičius 10 (5 atk. kam.), Millanas Jimenezas 8 (2/3 trit.), Xavi Lopezas-Arostegui (0/6 trit., 6 atk. kam.), Louisas Labeyrie (2/7 dvit.) po 7.