Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas darė viską – žaidė daugiausiai minučių, mėtė tritaškius, kovojo kamuolius ir dominavo po krepšiu, tačiau lietuvio pastangų vėl neužteko – Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-11) pratęsė tragišką sezono pradžią.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Willie Greeno auklėtiniai namuose 100:108 (29:28, 19:28, 23:29, 29:23) nusileido Oklahomos „Thunder“ (4-6) krepšininkams.

Valančiūnas per 39 minutes surinko 25 taškus (8/17 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), 15 atkovotų bei perimtą kamuolį, rezultatyvų perdavimą ir bloką.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes rezultatas buvo lygus – 67:67, tačiau tuomet „Pelicans“ subyrėjo į šipulius. Šeimininkai prasileido spurtą 8:29 ir likus 8 minutėms iki rungtynių pabaigos turėjo 21 taško deficitą (75:96), kurio panaikinti nebesugebėjo.

Dabartinis „Pelicans“ rezultatas – prasčiausias lygoje. Lietuvio ekipa turi blogiausią gynybos ir penktą blogiausią puolimo reitingą.

Šiose rungtynėse šeimininkams negalėjo padėti Zionas Williamsonas, kuris vis dar yra traumuotas.

Valančiūnui geriausiai talkino Nickeilas Alexanderis-Walkeris, kuris per 34 minutes pelnė 33 taškus (6/12 dvit., 4/10 trit., 9/11 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kalbėjau su savo vyrukais. Turime išlaikyti šaltą protą, nes vietos klaidoms neturime ir taip žaisti nebegalime, – po rungtynių kalbėjo „Pelicans“ strategas Greenas. – Mums reikia Josho, mums reikia Jono, Jaxsonas Hayesas negali gauti techninių pražangų. Mums reikia, kad visi žaistų aukšto lygio krepšinį ir kovotų dėl pergalių.“

Oklahomos ekipos gretose išsiskyrė Luguentzas Dortas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 27 taškai (6/6 dvit., 2/7 trit., 9/10 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 33 (6/12 dvit., 4/10 trit., 9/11 baud., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 34 naud.), Jonas Valančiūnas 25 (8/17 dvit., 6/7 baud., 15 atk. kam., 30 naud.), Devonte Grahamas 18 (4/9 dvit., 3/9 trit., 4 rez. perd.).

„Thunder“: Luguentzas Dortas 27 (6/6 dvit., 2/7 trit., 9/10 baud., 5 atk. kam.), Shai Gilgeous-Alexanderis 24 (5/12 dvit., 2/7 trit., 8/11 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok., 5 kld.), Dariusas Bazley 14 (4/6 dvit., 7 atk. kam.), Mike'as Muscala 12 (3/3 trit.), Derrickas Favorass 9 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Joshas Giddey 7 (2/7 dvit., 12 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld.).

Atrinkti (0) Visi (4)
Klaida
1 is 12 o ne viena is 11 ;)
2021-11-11
+3
Pelicans
Nezinau kaip Komanda isgyvena Pralaimejimu ruoza Dar Valanciunas tokioi komandoi Kad ir Kokios Pastangos Jono daug visko atliekancio bet Komanda pralaimi arba kazkur subyra