Nuotr.: Zuma Press - Scanpix
Nuotr. Zuma Press - Scanpix

Ketvirtą pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-5). Serbijos ekipa namie 73:67 (18:9, 15:23, 17:13, 23:22) nugalėjo Vilerbano ASVEL (6-3).

Belgrado komandai Nikola Kaliničius per 31 minutę pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 2/4 trit., 6/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Vilerbano ekipos gretose išsiskyrė Chrisas Jonesas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 14 taškų (5/6 dvit., 4/4 baudų), 1 atkovotas kamuolys ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Ketvirtą kėlinį „Crvena Zvezda“ rinko kamuolius po varžovų krepšiu ir po Austino Hollinso taiklaus metimo rungtynių pabaiga atrodė aiški (67:50). Serbų krepšininkai pergale patikėjo per anksti, nes ASVEL pradėjo kurti stebuklą – 12:0 spurtą.

Po minutės pertraukėlės, kai iki rungtynių pabaigos buvo likusios 20 sekundžių, Elie Okobo pataikė savo antrą tritaškį ir priartino komandą iki vieno taiklaus metimo (67:70).

Kostas Antetokounmpo prasižengė, o Nikola Kaliničiaus ranka lemiamu momentu nesudrebėjo (72:67).

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai vėl privertė varžovus klysti puolime. ASVEL padarė 14 klaidų, o tritaškius realizavo 21 proc. tikslumu (4/21).

Prancūzijos ekipa iki šio mačo buvo laimėjusi triskart paeiliui.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 22 (5/8 dvit., 2/4 trit., 6/8 baud., 27 naud.), Nikola Ivanovičius 14 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Ognjenas Dobričius 8 (2/7 dvit.).

ASVEL: Elie Okobo 16 (3/7 dvit., 2/9 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Chrisas Jonesas 14 (5/6 dvit.), Youssoupha Fallas 11 (5/11 dvit., 10 atk. kam.), Williamas Howardas (6 atk. kam.) ir Dylanas Osetkowskis (7 atk. kam.) po 7.