Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) – pergalingas vakaras Domanto Sabonio atstovaujamai Indianos „Pacers“ (5-8).

Rezultatyvūs perdavimai 5

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai išvykoje 111:100 (32:30, 28:21, 25:26, 26:23) įkando vienai favoričių Vakarų konferencijoje Jutos „Jazz“ (8-4).

Sabonis per 31 minutę pelnė 6 taškus (2/9 dvit., 0/1 trit., 2/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, suklydo du kartus ir susirinko 6 asmenines pražangas.

Tai buvo nerezultatyviausios Domo šio sezono rungtynės ir prasčiausias pataikymas iš žaidimo.

Emocijų šiame susitikime netrūko. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms po krepšiu susikibo ekipų vidurio puolėjai Mylesas Turneris ir Rudy Gobertas. Į apsižodžiavusių žaidėjų konfliktą greitai įsijungė „Jazz“ žaidėjai Joe Inglesas ir Donovanas Mitchellas.

Komandoms pavyko nuraminti įsiliepsnojusius žaidėjus, o teisėjai po ilgo pasitarimo priėmė sprendimą – visi keturi žaidėjai užsidirbo diskvalifikacines pražangas.

„Pacers“ apčiuopiamą pranašumą įgijo antrojo kėlinio pabaigoje, kai po spurto 6:0 susikrovė 9 taškų pranašumą (60:51). Po pertraukos svečiai visada buvo priekyje.

Erico Paschallio dvitaškiai ketvirtojo kėlinio pradžioje leido „Jazz“ užsikabinti (87:92), bet keturis taškus paeiliui sumetė Kelanas Martinas ir „Pacers“ vėl buvo saugūs (96:87).

„Pacers“ pavyko karaliauti baudos aikštelėje prieš varžovų slibiną Gobertą. Kovą dėl atšokusių kamuolių svečiai laimėjo 63:49. Taip pat, „Jazz“ fatališkai nekrito baudos – 13/23 (56,5 proc.)

GM: 13

Indianapolio ekipos gretose išsiskyrė T.J. McConnellis, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 21 taškas (9/13 dvit., 1/1 trit.), 8 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Jazz“ komandai Donovanas Mitchellas per 32 minutes pelnė 26 taškus (8/13 dvit., 3/7 trit., 1/1 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 26 (8/13 dvit., 3/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud.), Rudy Gobertas 19 (7/10 dvit., 5/7 baud., 11 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 11 (2/10 trit.), Ericas Paschallis 9, Bojanas Bogdanovičius (2/7 dvit.) ir Hassanas Whiteside'as (4/7 dvit., 7 atk. kam.) po 8, Joe Inglesas 7 (4 rez. perd.).

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 30 (8/16 dvit., 2/7 trit., 8/9 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 27 naud.), T.J. McConnellis 21 (9/13 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.), Kelanas Martinas 14 (3/9 dvit., 2/4 trit.), Mylesas Turneris 13 (3/4 trit., 9 atk. kam., 3 blok.), Chrisas Duarte 11 (4/10 dvit., 5 atk. kam.).