Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Nervų karą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išgyveno Los Andželo „Clippers“ (7-4).

Rezultatyvūs perdavimai 1

Tyronne'o Lue auklėtiniai savo aikštėje 112:109 (25:40, 31:18, 30:20, 26:31) įveikė Majamio „Heat“ (7-5).

Los Andželo komandai Ivica Zubacas per 29 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 4/6 baudų), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Majamio ekipos gretose išsiskyrė Bamas Adebayo, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 30 taškų (12/18 dvit., 6/8 baudų), 11 atkovotų kamuolių.

Sunkiai sezoną pradėję „Clippers“ dabar atrodo kur kas solidžiau ir fiksuoja ilgiausią lygoje 6 laimėjimų seriją.

„Clippers“ prastai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje atsiliko 17 taškų (23:40). Tačiau rezultatą pavyko išlyginti dar iki pertraukos (56:56).

Trečiajame ketvirtyje Reggie Jacksonas ėmėsi iniciatyvos ir „Clippers“ pranašumo nebepaleido iki rungtynių pabaigos. Tiesa, „Heat“ gerokai pasvilino padus varžovams.

Kyle'as Lowry lemiamame ketvirtyje pelnė 22 taškus, o Majamio ekipa spurtavo 7:0 ir turėjo šansą išplėšti pergalę (107:108). Vis tik Duncano Robinsono šūvis iš toli skriejo pro šalį, o Jacksonas baudų metimų loterijoje neklydo.

„Clippers“: Paulas George'as 27 (8/16 dvit., 3/9 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Reggie Jacksonas 22 (5/9 dvit., 2/8 trit., 6/6 baud.), Ericas Bledsoe 21 (7/10 dvit., 2/6 trit., 3 blok.), Ivica Zubacas 18 (7/10 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.), Luke'as Kennardas 12 (2/8 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.).

„Heat“: Bamas Adebayo 30 (12/18 dvit., 6/8 baud., 11 atk. kam., 30 naud.), Kyle'as Lowry 25 (5/7 dvit., 4/10 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Tyleris Herro 23 (10/17 dvit., 0/6 trit., 7 atk. kam.), Calebas Martinas 7.

D_K
Stebina Clipperiukai, net ir be Kawhi, jau 6 pergalė iš eilė, plius dar žaidžia be Marcuso Morris ir šiandien vėl be Ibakos,o dar žinant, kad šiais metais taupė pinigus su Bledsoe ir nerizikavo per daug rinkoje, nes neaišku kaip dėl Kawhio bus, tai Bledsoe kaip už taupymui irgi atrodo labai gerai,ko irgi nieks nesitikėjo. Labai džiūgu ir faina matyt Paul George vedantį ekipą į priekį kartu su Reggie Jackson, o T.Lue rodo, kad yra geras treneris. Atmosfera smagi komandoje :)