Nuotr.: Roman Kruchinin/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Roman Kruchinin/Euroleague Basketball via Getty Images

Pralaimėjimą Ispanijos ACB čempionate patyrė Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (4-6).

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 77:83 (22:20, 19:16, 15:20, 21:27) nusileido Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (7-3) krepšininkams.

Nepaisant pralaimėjimo, Sedekerskis buvo naudingiausias baskų gretose. Aukštaūgis per 37 minutes pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, dukart prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Giedraitis per 28 minutes pridėjo 11 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 5 kartus pažeidė taisykles ir surinko 9 naudingumo balus.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo 22 taškus (1/6 dvit., 4/9 trit., 8/9 baud.) pelnęs A.J. Slaughteris.

Herbalife Gran Canaria“: A.J. Slaughteris 22 (4/9 trit.), Dylanas Ennisas 15, Chrisas Krameris, Artiomas Pustovojus (7 atk. kam.) ir Miguelis Salvo po 12.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 14, Jaysonas Grangeris 12, Tadas Sedekerskis 12 (10 atk. kam., 22 naud.), Rokas Giedraitis 11, Wade'as Baldwinas 10.