Nuotr.: USA Today Sports
Nuotr. USA Today Sports

Domantas Sabonis buvo sunkiai sulaikomas po krepšiais, o lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (6-8) ekipa NBA lygoje iškovojo šeštąją pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Ricko Carlisle'o auklėtiniai namuose 118:113 (32:25, 38:35, 24:22, 24:31) įveikė Filadelfijos „76ers“ (8-6) krepšininkus, kurie rungtyniavo be koronavirusu sergančio Joelio Embiido.

Dvigubą dublį surinkęs Sabonis per 30 minučių pelnė 18 taškų (6/8 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Mes tiesiog žaidėme savo derinius puolime, – po pergalės kalbėjo Domantas. – Tiesiog žaidėme krepšinį. Visi dalinosi kamuoliu ir smaginosi. Visiems šiandien buvo smagu žaisti, pataikėme savo metimus.“

Sabonis rungtynes pradėjo 7 taikliais metimais paeiliui. Paklaustas, ar žinojo, kas dedasi, lietuvis turėjo paprastą atsakymą.

„Tiesiog žaidžiau ir dariau savo darbą. Mano darbas yra rasti komandos draugus. Šiandien jie rado mane ir turėjau užbaigti metimus“, – kalbėjo aukštaūgis.

Sabonio pasirodymas:

Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai pabėgo į priekį ir likus 8,5 minutės iki mačo pabaigos turėjo 13 taškų pranašumą (102:89), tačiau Filadelfijos ekipa kilo į šturmą. Svečiai surengė spurtą 13:5 ir likus 3 minutėms po Tyrese'o Maxey dvitaškio nukirpo skirtumą iki 5 taškų (102:107).

Tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti „76ers“. T.J. McConnello užkurti „Pacers“ rungtynes nulėmė spurtu 10:4, o Justinas Holiday baudų metimais, likus 27 sekundėms, padėjo tašką (117:108).

„Pacers“ X faktoriumi tapo driokstelėjęs Holiday. Nuo suolo pakilęs gynėjas per 28 minutes surinko 27 taškus (3/3 dvit., 6/8 trit., 3/4 baud.), 2 atkovotus bei 1 prarastą kamuolį ir 1 rezultatyvų perdavimą.

GM: 14

„Jis yra puikus, jis – didis žaidėjas, – apie Holiday pasirodymą kalbėjo Sabonis. – Jis klijuoja komandą, yra mūsų X faktorius. Justinas yra profesionalas, kuris daro savo darbą ir mes jį mylime.“

Filadelfijos ekipos gretose išsiskyrė Tobiasas Harrisas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 32 taškai (7/18 dvit., 3/4 trit., 9/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Pacers“: Justinas Holiday 27 (6/8 trit.), Mylesas Turneris 20 (6/7 dvit., 2/5 trit., 6 blok.), Domantas Sabonis 18 (6/8 dvit., 2/3 trit., 12 atk. kam., 5 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas (3/9 dvit., 10 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Kelanas Martinas (5/7 dvit., 2 blok.) po 13, Carisas LeVertas 12 (4/8 dvit.), T.J. McConnellas 8 (4/8 dvit., 9 rez. perd.), Chrisas Duarte 7 (5 atk. kam.).

„76ers“: Tobiasas Harrisas 32 (7/18 dvit., 3/4 trit., 9/10 baud., 11 atk. kam., 4 kld.), Tyrese'as Maxey 24 (7/11 dvit., 3/4 trit.), Danny Greenas 14 (2/2 trit., 3 per. kam.), Andre Drummondas (4/12 dvit., 16 atk. kam.) ir Sethas Curryas (2/5 trit., 5 rez. perd.) po 11, Furkanas Korkmazas 8 (2/4 trit.), Shake'as Miltonas 7 (2/7 dvit.).