Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Charakterį pademonstravęs Klivlando „Cavaliers“ (9-5) klubas panaikino 19 taškų skirtumą ir NBA lygoje iškovojo įspūdingą pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 1

J.B. Bickerstaffo auklėtiniai namuose 91:89 (9:20, 29:32, 24:22, 29:15) palaužė Bostono „Celtics“ (6-7) krepšininkus.

Likus 3 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos po Jaysono Tatumo tolimo šūvio įgijo 19 taškų persvarą (72:53) ir atrodė, kad perlauš rungtynes, tačiau „Cavaliers“ ginklų nesudėjo.

Šeimininkai surengė įspūdingą spurtą 30:9, o likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos Cedi Osmanas dvitaškiu persvėrė rezultatą (83:81).

Rungtynių pabaiga priminė tikrą nervų karą. Abi komandos keitėsi taikliais metimais, o likus 30 sekundžių Tatumas dvitaškiu išlygino rezultatą (89:89).

Lemiamą ataką „Cavs“ patikėjo Dariusui Garlandui, kuris verždamasis po krepšiu išprovokavo Marcuso Smarto pražangą ir šaltakraujiškai realizavo abi baudas, palikdamas 10 sekundžių „Celtics“ atsakymui (91:89).

Dennisas Schroderis turėjo progą išplėšti pergalę arba išlyginti rezultatą, tačiau jo dvitaškis buvo netikslus.

Pergalę „Cavaliers“ atnešęs Garlandas per 36 minutes surinko 22 taškus (5/7 dvit., 2/8 trit., 6/6 baud.), 4 atkovotus bei 3 perimtus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Evanas Mobley per 39 minutes pelnė 19 taškų (7/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Celtics“ gretose sunkiai sulaikomas buvo Schroderis, kuris pelnė 28 taškus (8/15 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo bei prarado po 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 22 (5/7 dvit., 2/8 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.), Evanas Mobley 19 (7/11 dvit., 9 atk. kam., 3 blok.), Ricky Rubio 16 (2/9 dvit., 2/8 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Jarrettas Allenas 11 (5/5 dvit., 8 atk. kam.), Cedi Osman 9 (2/6 trit.).

„Celtics“: Dennisas Schroderis 28 (8/15 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud., 4 kld.), Jaysonas Tatumas 21 (7/14 dvit., 1/8 trit., 6 kld.), Robertas Williamsas 12 (6/7 dvit., 16 atk. kam., 3 blok., 32 naud.), Grantas Williamsas 11 (3/3 trit., 5 atk. kam.).