Italijos čempionate savo komandą į pergalę tempė Tomas Dimša.

Vieta lygoje: 7
Geriausias pasiekimas: 26
Blogiausias pasiekimas: 14
Daugiausia pataiko: Henry Sims

Lietuvio atstovaujama Trevizo „NutriBullet“ (5-3) namuose 96:83 (29:24, 24:30, 23:17, 20:12) nugalėjo Kremonos „Vanoli“ (3-5).

Dimša per 22 minutes pelnė 23 taškus (3/4 dvit., 5/8 trit., 2/4 baudų) atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 4 kartus prasižengė, padarė 3 klaidas ir surinko 19 naudingumo balų.

Lietuvos buvo rezultatyviausias savo komandos žaidėjas, o naudingiau žaidė tik Henry Simsas (22 tšk., 33 naud. bal.).

Tomui tai antros pagal rezultatyvumą ir naudingumą sezono rungtynės. Geriau jis žaidė tik prieš „Tortona“, kai sukratė 28 taškus ir surinko 27 naudingumo balus.

Trevizo ekipa apčiuopiamą pranašumą įgijo dar antrajame kėlinyje (37:26), bet per anksti atsipalaidavo.

Po pertraukos jau svečiai kesinosi diktuoti sąlygas, bet žudantis spurtas 11:0 ketvirtojo kėlinio pradžioje nulėmė rungtynių nugalėtoją.

Svečių gretose išsiskyrė Tresas Tinkle'as, kuris pelnė 17 taškų (5/11 dvit., 1/5 trit.) ir surinko 11 naudingumo balų.