Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Stephenas Curry iš žaidimo pataikė vos 7 metimus iš 22, tačiau „Golden State Warriors“ (11-2) lyderis žavėjo susirinkusius Šarlotėje kurdamas efektingus epizodus.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Visgi jo indėlio pratęsti septynių pergalių seriją neužteko ir Steve'o Kerro vadovaujama ekipa 102:106 (27:30, 30:27, 31:30, 14:19) nusileido vietos „Hornets“ (8-7) žaidėjams.

Prasidėjus paskutinei minutei Draymondo Greeno dėjimas išlygino rezultatą – 102:102.

Milesas Bridgesas po „Hornets“ minutės pertraukėlės realizavo dvitaškį, Kevonas Looney prametė abi baudas ir prie baudos metimų linijos pasiųstas Terry Rozieras neklydo bei įtvirtino pergalę – 106:102.

Curry siautėjo ant parketo priversdamas aikčioti publiką. Trečiojo ketvirčio pabaigoje gynėjas priėmė kamuolį, kai atakai buvo likę vos 4,9 sekundės.

„Warriors“ kamuolio virtuozas staigiai išbėgo į greitą ataką, Kelly Oubre mėgino pristabdyti buvusį komandą draugą ties aikštės viduriu, tačiau pastangos buvo bevaisės ir Curry įskraidino įspūdingą tritaškį.

Antrajame kėlinyje atakų organizatorius meistrišku perdavimu nežiūrint per galvą išvedė Jordaną Poole'ą vieną prieš krepšį bei „Warriors“ išpuolis baigėsi dėjimu.

Curry per 36 minutes surinko 24 taškus (4/9 dvit., 3/13 trit., 7/7 baud.), 10 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius.

„Hornets“ ketvirtojo kėlinio pradžioje liko be Kelly Oubre, kuris po dviem taškais pasibaigusio prasiveržimo apeliavo į teisėjų pražiopsotą varžovo pražangą. Staigiai įsiplieskęs puolėjas gavo dvi technines pražangas iš eilės ir buvo išvarytas.

Milesas Bridgesas pelnė 22 taškus (9 iš 16 metimai), LaMelo Ballas – 21 (8/17), o Terry Rozieras – 20 (7/14).

„Hornets“: Milesas Bridgesas 22 (7/10 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.), LaMelo Ballas 21 (4/9 dvit., 4/8 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Terry Rozieras 20 (4/6 dvit., 3/8 trit., 2 blok.), Cody Martinas 12 (4/7 dvit., 8 atk. kam.), Gordonas Haywardas (2/7 dvit., 2/5 trit., 4 rez. perd.), Kelly Oubre (2/5 trit.) po 10.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 28 (9/12 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam., 26 naud.), Stephenas Curry 24 (4/9 dvit., 3/13 trit., 7/7 baud., 6 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam.), Jordanas Poole'as 13 (2/8 trit.), Draymondas Greenas 11 (4/5 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok.), Jonathanas Kuminga 9 (4/6 dvit., 5 atk. kam.).