Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

VTB Vieningoje lygoje dar vieną pergalę įsirašė Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (2-3).

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Rusijos ekipa išvykoje 80:53 (22:16, 23:8, 18:15, 17:14) nepasigailėjo Talino „Kalev/Cramo“ (2-5).

„Parmą“ į pergalę traukė puikiai žaidęs Adas Juškevičius.

32-ejų kaunietis žaidė 24 minutes, įmetė 17 taškų (1/2 dvit., 5/8 trit.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius, padarė 2 klaidas, prasižengė ir surinko 25 naudingumo balus.

Eigirdas Žukauskas pasirodė kukliau. Puolėjas per 24 minutes pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 0/3 trit., 3/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

„Parma“ nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją vietinėse pirmenybėse, o „Kalev/Cramo“ tai antroji nesėkmė paeiliui.

Nugalėtojams Jeremiah Hillas pridėjo 14 taškų ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o Talino ekipai 16 taškų pelnė ir 5 kamuolius atkovojo Jequanas Lewisas.