Nuotr.: Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images

Antrąją pergalę paeiliui Eurolygoje iškovojo čempionai Stambulo „Anadolu Efes“ (4-6) krepšininkai.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Ergino Atamano auklėtiniai namuose 88:69 (23:25, 21:19, 24:22, 20:3) sutriuškino Pirėjo „Olympiakos“ (4-6) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė vos 3 taškai ir trapų pranašumą turėjo šeimininkai (68:66), tačiau tuomet „Olympiakos“ ekipą ištiko krachas.

Vieną po kito metimus pro šalį svaidę graikai per lemiamas 10 minučių sukrapštė vos 3 taškus, o galingu spurtu 20:3 smogę Eurolygos čempionai nužygiavo į pergalę (88:69).

Per lemiamą ketvirtį Pirėjo ekipa pataikė vos 1 metimą iš 11.

Į pergalę „Anadolu Efes“ atvedė karjeros Eurolygoje rezultatyvumo rekordą pakartojęs Rodrigue'as Beaubois. Prancūzas per 27 minutes surinko 29 taškus (3/4 dvit., 7/10 trit., 2/3 baud.), 5 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 33 naudingumo balus.

7 pataikyti tritaškiai – Beaubois rekordas Eurolygoje. Prieš šias rungtynes gynėjo rekordo buvo 6 tolimi šūviai, 2017-aisiais įmesti į Kauno „Žalgirio“ krepšį.

Pirėjaus ekipos gretose išsiskyrė Aleksandras Vezenkovas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (4/4 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 29 (7/10 trit.), Vasilije Micičius 19 (1/10 trit., 5/7 dvit.), Shane’as Larkinas 10 (1/4 trit.), Adrienas Moermananas 9 (8 atk. kam.).

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 17 (8 atk. kam.), Moustapha Fallas 15 (5/8 dvit.), Thomasas Walkupas ir Georgios Printezis po 9.