Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Ketvirtąją pergalę FIBA Europos taurėje įsirašė lietuviškoji Permės „Parma“ (4-2),

Gimimo vieta: Kelmė, Lietuva

Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 92:75 (22:26, 23:21, 23:21, 24:7) nugalėjo Hertogenboso „Heroes“ (2-4) krepšininkus.

„Parma“ klubui Eigirdas Žukauskas per 25 minutes surinko 11 taškų (3/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 15 naudingumo balų.

Adas Juškevičius per 30 minučių pridėjo 13 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), po 1 atkovotą bei perimtą kamuolį, 8 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 2 pražangas ir 16 naudingumo balų.

Pergalę FIBA Europos taurėje taip pat iškovojo Martyno Sajaus atstovaujama Bairoito „Medi“ (5-1) ekipa.

Sajaus klubas namuose 97:78 (31:29, 27:13, 21:22, 18:14) sutriuškino Londono „Lions“ (5-1) krepšininkus.

Sajus per 30 minučių pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 10 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Lions“ ekipai Aurimas Majauskas per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 3/4 baud.), atkovojo bei prarado po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.

Tame pačiame turnyre pergalingai mačas susiklostė Dovio Bičkauskio ir Martyno Paliukėno atstovaujamai Oradėjos CSM (3-3) ekipai.

Rumunijos klubas namuose 78:70 (19:20, 14:20, 12:18, 21:8, 12:4) palaužė Solnoko „Olaj“ (1-4) krepšininkus.

Bičkauskis per 33 minutes pelnė 15 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, 5 sykius suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Paliukėnas per 9 minutes pridėjo 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovotą kamuolį, klaidą, rezultatyvų perdavimą, pražangą ir 2 naudingumo balus.

Tuo metu pralaimėjimą FIBA Europos taurėje patyrė Osvaldo Olisevičiaus atstovaujama Emilijos Redžo „UnaHotels“ (4-2) ekipa.

Italai išvykoje 77:82 (22:14, 14:16, 21:28, 20:24) nusileido Saragosos „Casademont“ (2-4) krepšininkams.

Nepaisant pralaimėjimo, Olisevičius buvo vienas lyderių ir pasižymėjo dvigubu dubliu. Puolėjas per 33 minutes surinko 12 taškų (3/6 dvit., 2/8 trit.), 12 atkovotų bei 2 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 2 pražangas ir 19 naudingumo balų.