Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Kauno „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas prieš Eurolygos rungtynes su Stambulo „Fenerbahče“ surengė spaudos konferenciją, kur palietė daug įvairių temų – nuo Martino Schillerio projekto Kaune, pasikeitimų klube ir pokalbių su Šarūnu Jasikevičiumi iki Jono Mačiulio nukreiptų pasisakymų.

Šį sezoną pelnomi taškai

42%
69,3
Pelno taškų: 69,3
Taiklumas: 41,7%
Vieta lygoje: 18
Geriausias pasiekimas: 82
Blogiausias pasiekimas: 60
Daugiausia pelno: Janis Strelnieks

Į žurnalistų klausimus sutikęs atsakyti Motiejūnas buvo itin atviras, o pirmiausia kalbėjo apie šviežiausią naujieną – Regimanto Minioto atvykimą į klubą.

„Turime didelę skylę su dideliais, iškritus Jojo, Jankiui, turime problemų, Nielsas Giffey turi žaisti ketvirtoje pozicijoje, nors yra trečias, negalime tinkamai treniruotis, – spaudos konferenciją pradėjo Motiejūnas. – Iš Regimanto tikimės, jog ateis ir padės pirmiausia treniruotėse. 

Kalbant apie jo ateitį, su juo šnekėta – viskas jo rankose. Šioje pozicijoje lietuvių neturime, ypatingai Jankūnui baigiant karjerą. Taip ir kalbėjome, jog nenorime prisižadėti ir įsipareigoti, duodame jam šansą įrodyti, o po sezono spręsime, ką toliau daryti. Mes neturime ketvirtų numerių, norisi duoti pailsėti žaidėjams LKL, o tam galimybės nėra.“

Taip pat Motiejūnas patikino, jog šiuo metu permainos komandoje baigtos ir klubas su niekuo neveda derybų.

„Neplanuojame šiam momentui naujokų, labai reikėjo ketvirto numerio ir nieko neieškome rinkoje. Bet nežinau, kas bus po mėnesio ar dviejų ir kokie bus galimi variantai. Šiandien su niekuo nevedame derybų ir jei agentai paklausia, ar ieškome žaidėjų, duodame jiems neigiamą atsakymą“, – tikino Motiejūnas.

Kalbėdamas apie vasarą padarytas klaidas, Motiejūnas buvo atviras ir didžiausia klaida įvardino trenerį Martiną Schillerį.

„Jeigu buvo didžiausia klaida, tai – treneris. Po to eina Mudiay, – atsakė Motiejūnas. – Viskas dabartinėje situacijoje atrodo labai paprasta. Kol buvo komanda, kur buvo žaidėjai, gavę Šaro muštro, treneriui buvo lengviau išsireikalauti, ko jis nori. Kuomet atėjo kiti žaidėjai, treneriui išsireikalauti nebepavyko.

Matėme labai prastą pasirengimą sezonui, kur, atrodė, jog žaidėme vis prasčiau. Tas ir yra, jei įvardinti silpnąją grandį, tai buvo treneris. Vėliau eina žaidėjai, kur dėl jų galutinį balsą davėme treneriui. Mudiay turėjo būti pagrindinis, Schilleris tas, kuris jį pripratina prie Europos krepšinio, o kai tas nevyko – viena klaida seka kitą.“

– Kaip komanda jaučiasi pagaliau iškovojus pergalę Eurolygoje?
– Tikrai baisu pagalvoti, kas būtų, jei būtume nelaimėję. Tikrai pasikeitė nuotaika, mums reikia to pasitikėjimo ir tikėjimo tuo, ką darome. Pasikeitimas – treniruotėse, o tai matosi ir rungtynėse. Kai laimi, pradedi labiau tikėti procesu. Nuotaikos geresnės, bet jos darbinės ir nėra taip, kad atsipalaiduojame. 

– Jonas Mačiulis pasisakė ne kartą viešai prieš jus. Ar matėte tuos komentarus ir ar su juo buvo kalbėta apie galimybę žaisti „Žalgiryje“?
– Joną pažįstu eilę metų, kartu kažkada žaidėme, dirbome ir „Žalgiryje“, ir rinktinėje. Žinau, kad jis pleputis, sako, kas yra ant liežuvio, bet anksčiau viskas likdavo mūsų virtuvėje. Dabar, kai viskas išeina į viešumą... Žinau jį, bet nemanau, kad kaip klubo vadovas turiu aiškintis, kodėl duodu ir neduodu kažkam šansą žaisti komandoje.

Su Jonu ryšys yra, kalbėjome apie jo galimybę žaisti „Žalgiryje“ tiek praėjusiais metais, tiek šiemet, bet sprendimai yra priimti. Nemanau, kad apie tai reikia viešai diskutuoti, nesame tas klubas.

– Kaip vyko derybos su Miniotu, nes oficialiame pranešime teigėte, jog kalbėtis pradėjote tik tuomet, kuomet buvo nutraukta sutartis su Bilbao klubu?
– Daugiausia kalbų buvo su agentu, jis visada sakė, jog Regimantas turi sutartį ir galėsime kalbėti tik tada, kai ji bus nutraukta. To laukėme, taip įvyko ir greitai susitarėme, nes sąlygos tenkino abi puses.

– Apie Evaldą Beržininkaitį klausimas – „Žalgiris Insider“ interviu leidote suprasti, jog vienintelė kliūtis yra jo kontraktas su Jonavos „CBet“. Ar nėra kitų kliūčių, ar įsivaizduojate jo sugrįžimą ateityje ir ar išsiskyrimą su juo įvardijate kaip klaidą?
– Klaida ar ne klaida, sunku vertinti, žiūrime į aplinkybes ir neturėjome kito pasirinkimo. Kalbėjome su vyr. treneriu, leidžiame jam rinktis štabą ir ten dedame akcentą. Dėl to Evaldo ir neliko komandoje, nes galvojame, kad treneris turi dirbti su tais, kurie jam tinka. Dėl ateities – nežinau. Nėra taip, kad uždarome duris.

Ar Jonavos klubas kliūtis, ar kažkas – nenoriu leistis į diskusijas, nes puikiai žinote mūsų poziciją, kad komentuojame tik po fakto. Pabaigsiu tuo, jog Evaldas puikiai tvarkėsi ir nesakau, kad jo niekada nebus „Žalgiryje“.

– Neeilinė situacija su treneriu Schilleriu, jis yra likęs Kaune ir čia pasiruošęs praleisti visą sezoną. Kaip vyksta kontrakto nutraukimas?
– Tikrai neeilinė situacija, kalbėjau ir su agentais, nėra taip buvę, kad užsienietis liktų Lietuvoje neturint darbo. Kažkaip keista, o derybos vyksta, jos tikrai bus baigtos ir turbūt greitu metu. Ping pongas su jo agentais vyksta, bet jaučiu, kad artėjame prie finišo tiesiosios. 

– Kiek visi pasikeitimai klube keičia išlaidų projekciją?
– Labai minimaliai. Mudiay kontrakto nutraukimas ir kitų dviejų žaidėjų pasirašymas finansiškai praktiškai neturėjo jokio iškrypimo iš biudžeto. Aišku, Schillerio ir Zdovco situacija bei Minioto pasirašymas yra skirtumas, bet tai nedidelis procentas. Gale sezono tikrai pasakysime tikslius skaičius.

– Kokios yra komplektacijos atsakomybės klube?
– Geras klausimas ir jį keliu dažnai pats sau. Kiek anksčiau teko komplektuoti komandas be trenerio, buvo visada kažkur užprogramuotas nesutarimas su žaidėju, kurį atsiveži be trenerio žinios. Eilę metų dėliojame sudėtį su treneriu, bet nesakau, kad yra taip, jog vairininkas pasako ir mes jį iškart imame. Būna trys variantai.

Parašas ant sutarties yra galiausiai mano ir atsakomybė mano, bet visada vadovaujamės logika, jog kartu su treneriu formuojame komandą, bet jo žodis yra paskutinis. Su Francoisu Lamy nuolat kartu diskutuojame, kaip reikia daryti. Klaidų pasitaiko, neneigiame, kad jų nebuvo ir galvojame, kaip ateityje jų išvengti. Paskutiniai naujokai buvo įsigyti lygiai tokiu pačiu principu – trise sėdime ir diskutuojame.

– Sakėte, jog būti „Žalgirio“ treneriu neužtenka būti lietuviu, reikia būti geru treneriu. Kaip nusprendėte, jog Zdovcas yra geresnis variantas už lietuvius?
– Nėra tikslaus atsakymo. Negaliu pasakyti, kad sprendimas yra geras ar blogas. Galime spėlioti, kaip būtų su lietuviais. Čia diskusija. Kai sėdėjome ir dėliojome už ar prieš, nulėmė argumentai, jog Jure geresnis. Nenoriu įžeisti nė vieno lietuvio, bet krizinėje situacijoje atrodė, jog Jure yra geriausias variantas. Laikas parodys, ar gerai pasirinkome.

– Kokie Zdovco buvo pliusai?
– Kai kalbėjome, jis sakė, jog mato išeitį, tiki komanda. Mums trūko griežtos rankos, kaip rašote, norėjosi senos kartos trenerio rykštės. Po Martino to norėjosi ir lyginant su lietuviais, Jure daugiau turėjo tą charakterį ir tai ir nulėmė.

– Ar vyko interviu ir su lietuviais treneriais, atleidus Martiną Schillerį?
– Galima nekomentuoti? (juokiasi) Užverda ta vieša diskusija, kur labai daug dalykų. Sąrašuose lietuviai būna visada ir mes to neneigiame. Tačiau nebenoriu kastis į tai, kas vyko praeityje.

– Klubo valdyme nekalbama apie Arvydą Sabonį, kuris turi akcijų. Koks jo vaidmuo dabartinėje situacijoje?
– Su Arvydu yra ryšys, bendravimas, o tuose sprendimuose jis man davęs pasitikėjimą ir tvarkomės patys. Nenoriu sakyti, kad jis ne prie ko, bet sprendimų priėmime tvarkosi administracija.

– Ar „Žalgirio“ žaidėjai bus išleidžiami į rinktinę?
– Vėl, kaip jūs sakote, „išleis“... Mes teisiškai net negalime išleisti. Tačiau vyko kalbos, Edgaras pats turi pakalbėti su treneriu ir paaiškinti savo situaciją. Jį labai slegia įtampa ir norisi kažkiek pailsėti.

Skambinau ir Kaziui Maksvyčiui, ir Vydui Gedvilui dėl Luko. Kalbėjome, kad jis tikrai žaidžia ant savo galimybių ribos ir prašome, kad duotų jam pailsėti. Jo kūnas mažas ir greičiau nuvargsta. Šiai dienai Lukas yra kertinis mūsų žaidėjas.

Su mūsų sėkme šiemet ir traumomis, mums draudimai nepadės, o tiesiog pakenktų kaip komandai. Norime, kad jie pailsėtų ir rinktinė susitvarkytų be jų.

– Kaip vertinate baudą iš Konkurencijos tarybos?
– Aišku, kad neigiamai. Visą laiką ir sakėme, kad su LKL ir komandomis nieko nesitarėme. Tuo metu kitos 9 komandos jau baigė sezoną, o mes dar nežinojome, ar turėsime žaisti Eurolygoje.

Tai, kad Konkurencijos tarnyba priskyrė mus prie tų komandų, atrodo nesuprantama. Darėme viską, kaip sakė Eurolyga, o jie tarėsi su žaidėjų asociacija (ELPA). Atsiskaitėme pagal ELPA nuorodas ir sutartis. Kad Konkurencijos tanyba mus nubaudė pagal LKL, mums atrodo visiška nesąmonė.

– Ar skųsite sprendimą?
– Galvojame apie tai. Tik šiandien gavome tuos 22 lapus, tai turime juos išanalizuoti. Tarsimės su advokatais ir žiūrėsime, ką daryti.

– Ar per vasarą kažkas pasikeitė? Schilleris grįžo pasikeitęs?
– Tas spragas mums viso praėjusio sezono metu pavykdavo išlaikyti, kad neišsuktume iš kelio. Tie žaidėjai žino, kas yra „Žalgiris“ ir kaip čia reikia kautis.

Aš rugpjūčio mėnesį sakiau, kad puikiai padirbėjome vasarą, treneris susirinko komandą tokią, kokios nori. Teoriškai viskas atrodė gerai, bet praktiškai – visiškai ne tas. Vasarą nebuvo jokių signalų, kad mes nesutarsime. Teoriškai jis buvo numatęs viską, bet neįgyvendino praktiškai.

– Kiek tenkina bilietų pardavimo skaičiai?
– Tikrai labai patenkinti, kad vis dar turime žiūrovus. Kažkiek neramina tie pranešimai dėl naujų ribojimų, nes tai kerta klubui ir arenai per kišenę.

Kol kas renkame biudžetą didesnį nei planavome. Atrodo, kad tikrai viršysime suplanuotą milijoną iš bilietų pardavimo. Noras tik tai toks, kad būtų tas stabilumas. Tada galėtume ir renginius, ir koncertus planuoti, ir bilietus pardavinėti. Tačiau sėdime ant adatų ir laukiame, kad mūsų neuždarytų. Šiai dienai viskas labai gerai.

– Šarūnas Jasikevičius BasketNews sakė, kad matė, iš kokių žaidėjų sąrašo krepšininkus renkasi „Žalgiris“. Ar tiesa, kad jis vis dar prisideda prie komandos reikalų?
– Kad jis turi daugiau informacijos nei visi kiti, tai 100 procentų. Šaras yra mūsų žalgirietis ir neslėpsiu, kad padiskutuojame, tačiau svaraus balso kažkokio jis neturi. Paklausiu jo nuomonės, išklausau, bet nėra taip, kad kaip jis pasako, taip ir darome.

– Ar klausėte Šaro nuomonės, kai keitėte komandos braižą su Martinu Schilleriu priešakyje?
– Ne. Atsakomybė yra mūsų, tačiau bendraujame, paklausiame ir taip toliau. Aš irgi noriu paklausti Šaro, ką jis turėjo omenyje.

– Ar galima drąsiai sakyti, kad Jure Zdovcas liks Kaune iki sezono pabaigos?
– Tikimės, kad liks, taip.

– Net ir su dabartiniais rezultatais?
– Komanda eina į priekį, matome, kad darbas gerėja, tikime treneriu.

– Minėjote, kad nerealu galvoti apie Eurolygos aštuntuką. Kokius dabar tikslus keliate?
– Kaip ir kalbėjome su žaidėjais ir treneriais, reikia pamažu kilti į viršų. Viskas matosi treniruotėse – kaip mes turime žaisti, kokios kiekvieno žaidėjo funkcijos, taisyklės ir svarbiausias niuansas – kovingumas.

Norime į kiekvienas rungtynes eiti su mintimi apie pergalę ir kad žaidėjai gerbtų „Žalgirį“, varžovai gerbtų „Žalgirį“. LKL ir KMT niekas nesikeičia – tikimės titulo.

– Anksčiau laukdavote žaidėjų visą sezoną. Kuo Emmanuelio Mudiay situacija buvo kitokia?
– Jo situacija buvo kitokia, nes pagal Schillerį jis turėjo žaisti 25-30 minučių. Matėme, kad jis tiek žaisti negali, o Mantas Kalnietis irgi negali padėti 30 minučių.

Jo sutartis yra tik vienam sezonui, o su tiek daug problemų ir jo adaptacija Europoje, pasikeitus treneriui, vėl užsitęstų. Įvedinėti jį į formą netektų prasmės, nes sezonas jau būtų pasibaigęs.

– Ar iš Zdovco gavote tai, ko tikėjotės?
– Matosi braižas jau dabar. Iš pradžių buvo ne taip greitai, kaip norėjome, nes nebuvo treniruočių, sekė rungtynės po rungtynių. Stebiu treniruotes ir jos tikrai pakilo į kitą lygį. Tikimės, kad išgausime iš žaidėjų tai, ko norime.

– Ar su naujais žaidėjais žiūrite į ateitį, ar gelbėjate sezoną?
– Visą laiką galvojame apie ateitį, bet neslėpsime, kad turime krizę.
Kaip jau pasakojau su ketvirto numerio pozicija – ieškojome laikino varianto, kad vasarą turėtume atrištas rankas.

Nenoriu įspausti savęs į rėmus rašantis žaidėjus tik šiam sezonui ar kaip čia kažkas sako – laidoti sezoną. Faktas, kad nelaidojame sezono ir reikia spręsti krizę. Idealiausiu atveju žaidėją gauti trims metams.

– Schilleriui alga bus mokama iki vasaros?
– Ne, mums pavyks susitarti geresnes sąlygas.

– „Žalgiris“ kiekvienais metais labai pasitiki lietuviais. Nemanote keisti šio modelio, jog pagrindiniais žaidėjais taptų užsieniečiai?
– Atsiprašau, bet ne. Svarstome, kalbame, diskutuojame, bet man tai atrodo ne „Žalgiris“. Šeši legionieriai, kurie veda ir lietuviai padavinėja rankšluosčius?

„Žalgirio“ piramidė ne tokia. Mes norime, kad žaidėjai užaugtų ir temptų komandą. Mes, kaip klubas, esame atsakingi už tai, kad liktume lietuvių kalve.

Marekas yra puikus pavyzdys, ko norėjome. Jaunas lietuvis, kuris negali žaisti pagal vieną, bet gali pagal kitą trenerį.

– Ar po šios istorijos su Mareku Blaževičiumi keičiate savo požiūrį į trenerius, kurie marinuoja savus žaidėjus?
– Bet kuris treneris gali nužudyti žaidėją. Nesvarbu, koks jis geras būtų. Tų kalbų dėl Mareko visada buvo.

Atrodo, kad to laiko LKL atsirasdavo ir daugiau. Tačiau aš netikiu, kad kaip vadovas leisčiau sau liepti daugiau duoti žaisti. Elementariai prasidėtų konfliktas tarp žaidėjų, trenerių ir administracijos.

– Jordi Bertomeu nuo kito sezono nebevadovaus Eurolygai. Kaip vertinate pasikeitimus ir ar domintų jus prezidento pozicija?
– Apie Eurolygą norisi nieko nekomentuoti, nes esame sutarę su klubais. Iš mano pusės galiu pasakyti, kad neturiu jokių tikslų ir norų vadovauti Eurolygai. Pirmiausia, turime išeiti iš to šaršalo ir paaiškinti, kokia yra lygos kryptis.

– Ar galėjo taip būti, kad Schillerio pasilikimas trukdė ir kai kurių žaidėjų išlaikymui?
– Nemanau ir nė vienas žaidėjas apie tai nebuvo užsiminęs.

– Ar Zdovcas kviestas su mintimi išlaikyti Mudiay?
– Treneris pirmiausia kalbėjosi Emmanueliu ir nebuvo kalbos apie išmetimą tada.
Mes jam paaiškinome, kad buvo daug faktorių, susidėjusių iki to. Jis atvažiavo iš Vasaros lygos paskutinis, kur norėtųsi iš įžaidėjo, kad atvažiuotų pirmas.

Vėliau trenerio pasikeitimas, prisidėjo traumos. Galiausiai tapo aišku, kad neišeis jam taip greitai atsiskleisti, kaip komandai reikia.

Tačiau Jure buvo tas žmogus, kuris norėjo su juo dar padirbėti ir tikrai nevarė iš komandos.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (17)
Motejunai, esi savininkams, kiek idedi savo pinigų? Ar tik melži davivaldybe?
2021-11-19
+1
Atsakyti
D_K
Bankrotas žalgiriui, kad jį sugriovė ar ką jūs piktuoliai komentatoriai? Pamėgino naują modelį, nepavyko,ką padarysi, Fenerbache su Maurizio irgi pamėgino, žinojo PM, kad antro Šaro nebus, nuėmė spaudimą nuo kitų ateinančių trenerių, kuriems nebereiks lygintis su Šaru ir grįžtam prie Šaro modelio,kaip žinome, Šaras vis dar dalyvauja Žalgiryje, ką ir pasakė interviu. Tas jūsų vadinamas griovėjas, atstatė Žalgirį po Romanovo, patikėjo ir įtikino Šarą tapt Žalgirio treneriu, Žalgiris net ir per Pandemiją išliko finansiškai stabilus,kai išeis Eurolygos vadovaut,verksit kai išeis,nes nebus geresnio Žmogaus Žalgirio valdyt!
2021-11-19
+2
Atsakyti
"Iš mano pusės galiu pasakyti, kad neturiu jokių tikslų ir norų vadovauti Eurolygai". sita vertetu uzsirasyti. ar nebus po puses metu paulius sakys kad visi manes labai prase tapti vadovu.
2021-11-18
+19
Atsakyti
Sakykit, ką norit, bet Šileris per 10 rungtynių būtų 1 pergalę iškovojęs. Nepatiko jis man pernai kai jį pasamdė, bet Eurolygos sezonas buvo geras, pergalių tiek pat, kiek pralaimėjimų. Sėkmės sulaukiant tokių pat rezultatų šiemet :)
2021-11-18
-2
Atsakyti
Sezonas buvo padorus, bet nebuvo geras. Per visa sezona nebuvo ne karto nugaleta ne viena TOP8 EL komanda, o zaidimas buvo neblogas nes ir sudetis buvo nebloga, ir zaidejai nuo Saro turejo savus iprocius. Kai surinko savo komanda, pamatem kas yra kas
2021-11-19
+1
Atsakyti
Shilerio kompetencijos trūkumas viską sugrovė, vien kad nesugebėjimas išnaudoti žaidėjų kaip Mareko, Vasturijos. Dimšos išsiuntimas, nes krepšininkas nepatiko jam. O tie, kurie pateisino šitą trenerį tai matomai su krepšiniu susipykę, nes tai akivaizdžiai pasirodė šitą sezoną.
2021-11-18
-2
Atsakyti
Shilleris tokia klaida buvo, kad po jo sezono pagrindinis centras atgaivino savo karjera o keturi perimetro žadėjai perėjo į elitinius klubus (Walkup, Grigonis, Jokubaitis ir Hays) . SAko pas Shillerį niekas nežaidė gerai, hello? Visada tokie GMai trenerius pirmiausia kaltina, lengviausia trenerius keisti ir sakyti, kad kažką gero padariai, taisai klaidas ir, kad va kitas buvo kaltas. Lietuvos Colangelo.
2021-11-18
+6
Atsakyti
Kam tu rašai tokias nesąmones ? Jau prie Šaro Grigonio norėjo. Hayes irgi nebūtų likęs, Walkup irgi buvo jau viliojamas žaidėjas užsienio klubų, gal kažkiek laisvės gavo Jokūbaitis, bet tik tiek. Prieš Šaro tas Jokūbaitis būtų vis tiek atsiskleidęs.
2021-11-18
+4
Atsakyti
Kaip ten sakė Šaras? Sugriovė viską ką statėm. Ar ne taip? Šileris tik dalis to griovimo, o pagrindinis griovėjas dabar spaudos konferencijas rengia.
2021-11-18
+48
Atsakyti
l0l
shudus sneka gm
2021-11-18
+34
Atsakyti
Taip ilgai ji rinkaisi , su tokia drama ir tokiom fanfarom pasirasei kontrakta ir poto sakai ,kad tai klaida , tuoj Zdovcas bus klaida .
2021-11-18
+10
Atsakyti
cirkas ir tiek sis interviu, niekuo nesiskiria nuo buvusio. visa sezona atidirbo siler, ir jis nieko nemate? kai pasirasinejo visokius gifi ar kavana irgi viskas buvo ok? nekilo minties kad jie per skysti? o kalnieciui 2 metu kontraktas labai ok? del mudy cia maziausiai skauda nes jo ir potencialas buvo milziniskas todel rizika pateisinama,bet ka jis galvojo pririnkdamas letapedziu gyneju taip ir nesugebejo atsakyt viska suversdamas ant austro. o treneriu stabas? tie klounai is megeju lygu jam ok? lietuviu nera? i maciulio kritika irgi nesugebejo nieko apciuopiamo pasakyt nes bijo nusisneket todel eilini syki seka pasaka apie "musu kluba" kuriame viskas vyksta uz uzdaru duru.
2021-11-18
+57
Atsakyti
Truk už vadžių vėl iš pradžių!!! Žinoma lengviausia kaltinti trenerį o ne savę čia nevykėlio ženklas. Ok tebūnie kaltas shuleris tai nafik reikėjo vasarą pasilikti?
2021-11-18
+22
Atsakyti
Tai jis ir sako, kad didziausia jo klaida buvo schillerio palikimas komandoj. Ar vapsie glusas ir su teksto suvokimu problemos?
2021-11-18
+33
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.