Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Nikola Jokičius dominavo pirmoje rungtynių pusėje, tačiau devintąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Filadelfijos „76ers“ (9-7).

Rezultatyvūs perdavimai 4

Pensilvanijos klubas išvykoje 103:89 (24:23, 34:29, 29:17, 16:20) palaužė Denverio „Nuggets“ (9-6) ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

Jokičius per pirmuosius du kėlinius pelnė 27 taškus, tačiau šeimininkai atsilikinėjo 52:58.

Dar didesnės „Nuggets“ bėdos prasidėjo trečiajame kėlinyje – likus 6 minutėms šeimininkų strategas Michaelas Malone'as užsipuolė arbitrą ir buvo išvarytas iš aikštės. Šioje situacijoje Jokičius net turėjo skirti savo trenerį nuo teisėjo.

Malone'o išvarymas prisidėjo prie svečių atkarpos 19:4 (85:65) ir sugrįžti į mačą Denverio klubas nebesugebėjo.

„Jie atvyko ir išspardė mūsų užpakalius, – po mačo sakė Malone'as. – Jeigu pamatai, kad varžovas atvyksta be Beno Simmonso, Joelio Embiido, Matisse'o Thybulle'o, Danny Greeno ir po penkių pralaimėjimų bei pradedi apie tai galvoti, tuomet neturi jokių šansų.“

Filadelfijos ekipos gretose išsiskyrė Tyrese'as Maxey, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 22 taškai (7/12 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Embiidas ir Thybulle'as nežaidžia dėl sveikatos ir saugumo protokolo, Simmonsas – dėl asmeninių priežasčių, o Greenas jaučia pakinklio skausmus.

Denverio komandai Jokičius per 35 minutes pelnė 30 taškų (7/13 dvit., 3/4 trit., 7/9 baud.), tačiau antroje rungtynių pusėje iš jų surinko vos 3, neįmesdamas nė vieno metimo iš žaidimo.

Serbas taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (7/13 dvit., 3/4 trit., 7/9 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Willas Bartonas 19 (3/8 dvit., 4/6 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Monte Morrisas 11 (4/10 dvit., 4 rez. perd.), Aaronas Gordonas 9 (3/9 dvit.).

„76ers“: Tyrese'as Maxey 22 (7/12 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Sethas Curry 20 (6/9 dvit., 2/8 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 17 (7/15 dvit., 7 atk. kam.), Shake'as Miltonas (2/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Charlesas Basey (5/6 dvit., 7 atk. kam., 3 blok.) po 12, Georgesas Niangas 11 (3/6 trit., 5 atk. kam.).