Nuotr.: Aykut Akici/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Aykut Akici/Euroleague Basketball via Getty Images

Eurolygoje trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (5-6). Čempionų klubas mačo pabaigoje spurtavo 15:0 ir namuose 98:77 (24:20, 34:20, 15:21, 25:16) sutriuškino Donato Motiejūno vedamą „Monaco“ (5-6) ekipą.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Monako komandos gretose Motiejūnas buvo naudingiausias. Lietuvis per 21 minutę pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 3/3 trit., 0/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, dukart suklydo, išprovokavo 2 pražangas, du sykius pažeidė taisykles ir surinko 22 naudingumo balus.

Motiejūnas sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias savo sezono rungtynes. Prieš tai jis daugiausiai buvo pelnęs 14 taškų, surinkęs 21 naudingumo balą ir įmetęs 1 tritaškį, kai šįkart jų pataikė 3.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 7 minutėms Mike'as Jamesas po pokalbio su „Monaco“ treneriais patraukė į rūbinę, bet po kurio laiko grįžo ant suolo.

Antrajame kėlinyje „Anadolu Efes“ spurtavo 25:10 ir susikrovė 20 taškų persvarą (58:38).

Trečiajame ketvirtyje „Monaco“ surengė atkarpą 14:2 ir priartėjo iki 6 taškų (54:60), bet šeimininkai atsakė spurtu 9:0.

Likus pusšeštos minutės iki mačo pabaigos Motiejūnas pelnė savo 21-ąjį tašką ir „Monaco“ deficitą nukirpo iki 6 taškų (75:81), bet „Anadolu Efes“ spurtavo 15:0 ir išsprendė rungtynių likimą.

Stambulo komandai Rodrigue'as Beaubois per 33 minutes pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 17 (4/6 dvit., 3/6 trit., 7 rez. perd.), Shane'as Larkinas (3/4 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Adrienas Moermanas (2/3 trit., 7 atk. kam.) po 14, Tiboras Pleissas 12 (6/8 dvit., 2 blok.), Filipas Petruševas 10 (4/5 dvit.), Krunoslavas Simonas 8 (2/4 trit., 5 rez. perd.), Chrisas Singletonas 7.

„Monaco“: Donatas Motiejūnas 21 (6/7 dvit., 3/3 trit., 5 atk. kam.), Parisas Lee 18 (4/5 trit.), Dwayne'as Baconas 12 (5/11 dvit., 3 per. kam.), Alpha Diallo 8 (4/9 dvit.).