Nuotr.: Zuma Press - Scanpix
Nuotr. Zuma Press - Scanpix

Sunkiose Eurolygos rungtynėse Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-3) su naudingiausiai žaidusiu Artūru Gudaičiu iškovojo 5 pergalę iš eilės.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Dviejų lietuvių atstovaujamas klubas namuose 74:70 (19:19, 16:20, 25:21, 14:10) nugalėjo Milano „Armani Exchange“ (8-3).

Startiniame penkete rungtynes pradėjęs Gudaitis per 22 minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 3/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas aikštėje praleido 22 sekundes ir niekuo nepasižymėjo.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms „Zenit“ ekipa strigo atakoje, todėl atsakomybės ant savo pečių ėmėsi Jordanas Loydas, kuris žengęs kelis žingsnius nuo tritaškio linijos smeigė tritaškį per rankas (71:66).

Susikauptą pranašumą „Zenit“ komanda išsaugojo iki paskutinės rungtynių minutės, o per ją Gudaitis atkovojo kamuolį puolime ir uždirbo du baudos metimus, iš kurių pataikė vieną (74:68).

Po minutės pertraukėlės Sergio Rodriguezo du tolimi metimai skriejo pro šalį, o „Zenit“ surengė ilgą pozicinę ataką, kuri netapo rezultatyvi.

Likus 8 sekundėms Rodriguezas sugebėjo pelnyti du 2 taškus (70:74), tačiau „Zenit“ po minutės pertraukėlės sužaidė sėkmingai ir šventė pergalę.

„Zenit“ gretose rezultatyviausias buvo Jordanas Mickey, per 26 minutes pelnęs 17 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Milano ekipos gretose išsiskyrė Sergio Rodriguezas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 20 taškų (4/6 dvit., 3/7 trit., 3/4 baudų), 6 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Zenit“: Jordanas Mickey 17 (5/7 dvit.), Jordanas Loydas (2/6 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.) ir Artūras Gudaitis (5/6 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.) po 13, Sergejus Karasiovas (2/5 trit.) ir Billy Baronas po 9.

„Armani Exchange“: Sergio Rodriguezas 20 (4/6 dvit., 3/7 trit., 6 rez. perd.), Kyle'as Hinesas 12 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Shavonas Shieldsas 10 (4/8 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Nicolo Melli (3/8 dvit., 6 atk. kam.), Giampaolo Ricci (2/2 trit.) ir Devonas Hallas (2/4 trit., 3 per. kam.) po 8.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S