Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Įspūdingą pirmąjį kėlinį sužaidusi ir rungtynes laimėjusi Pirėjo „Olympiakos“ (7-4) užfiksavo Eurolygos rekordą.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Pirėjo klubas namuose 90:73 (35:8, 16:18, 20:19, 19:28) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“ (7-4).

„Olympiakos“ pakartojo Eurolygos rekordą – užfiksavo didžiausią taškų persvarą per vieną kėlinį, kai pirmąsias 10 minučių laimėjo 27 taškų pranašumu.

Rekordas buvo užfiksuotas Bolonijos „Virtus“ komandos, kuri 2000-2001 m. antrą kėlinį rungtynėse su Madrido „Adecco Estudiantes“ laimėjo 39:12.

„Olympiakos“ pirmajame kėlinyje iš 8 mestų tolimų metimų pataikė 5, o iš 9 dvitaškių prametė vos vieną.

Nuo pat rungtynių pradžios šlapiu skuduru per veidą gavę „Maccabi“ ekipos krepšininkai atrodė sutrikę ir antrajame kėlinyje (26:51), o nepadorų deficitą Ioannis Sfairopoulas auklėtiniams pavyko apmažinti tik paskutinėmis rungtynių minutėmis.

Tel Avivo ekipos gretose išsiskyrė Jamesas Nunnally, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 14 taškų (2/8 dvit., 2/9 trit., 4/4 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 14 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 18 (2/6 trit., 8/8 baud., 29 naud.), Tyleris Dorsey 17 (4/7 trit.), Aleksandras Vezenkovas 15 (4/5 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.), Shaquielle'as McKissicas 14 (2/4 trit.), Moustapha Fallas 12 (5/8 dvit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 27 naud.), Kostas Papanikolaou 7 (5 atk. kam.).

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 14 (2/8 dvit., 2/9 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Romanas Sorkinas 10 (8 atk. kam.), Ante Žižičius (3/7 dvit.) ir Johnas Dibartolomeo (3/6 trit.) po 9, Jake'as Cohenas 8.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S