Nuotr.: USA Today sports - Scanpix
Nuotr. USA Today sports - Scanpix

LeBronas Jamesas po aštuonerių rungtynių pertraukos sugrįžo ant parketo ir buvo vienas savo komandos lyderių, tačiau Los Andželo „Lakers“ (8-9) ekipa patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Franko Vogelio auklėtiniai išvykoje 108:130 (38:30, 23:30, 21:33, 26:37) nusileido Bostono „Celitcs“ (8-8) krepšininkams.

Tai buvo ketvirtoji „Lakers“ nesėkmė per penkerias rungtynes. Šiuo metu Kalifornijos ekipa Vakaruose žengia aštunta.

Po pilvo raiščių patempimo atsigavęs LeBronas per 32 minutes surinko 23 taškus (7/9 dvit., 3/7 trit., 0/1 baud.), 6 atkovotus bei 3 prarastus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 perimtus kamuolius.

„Jaučiausi gerai, – apie sugrįžimą kalbėjo Jamesas. – Iškritęs iš rikiuotės 2,5 savaitės, šiandien vėl jaučiausi kaip naujokas. Visgi savijauta buvo pakankamai gera, kad pasitikėčiau savo kūnu.“

Paklaustas apie prastą sezono startą, Jamesas pabrėžia, jog niekas dar nebaigta.

„Sezone liko 65 rungtynės. Mums reikia žaisti geriau“, – kalbėjo Karalius.

LeBrono pasirodymas:

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų (38:30) pranašumą, o į pertrauką išėjo pirmaudami 1 tašku (61:60).

Visgi tuomet „Celtics“ variklis užsikūrė. Šeimininkai spurtavo 33:21, o Dennisas Schroderis baudų metimais pirmą kartą sukrovė Bostono ekipai dviženklį pranašumą (93:82).

Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai galutinai perlaužė rungtynes, o po Alo Horfordo trijų baudų metimų likus 4 minutėms persvara pasiekė 22 taškus (122:100).

Bostono komandai Jaysonas Tatumas per 33 minutes pelnė 37 taškus (9/17 dvit., 4/9 trit., 7/7 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

„Lakers“ gretose ryškiausias buvo Anthony Davisas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 31 taškas (12/18 dvit., 0/3 trit., 7/9 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokai.

Russellas Wesbtrookas per 31 minutę pridėjo 12 taškų (4/9 dvit., 1/4 trit., 1/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Carmelo Anthony pelnė 13 taškų (0/2 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 37 (9/17 dvit., 4/9 trit., 7/7 baud., 11 atk. kam., 3 per. kam.), Marcusas Smartas 22 (8/11 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Dennisas Schroderis 21 (7/10 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Alas Horfordas 18 (4/6 dvit., 7/10 baud., 4 rez. perd.), Joshas Richardsonas 15 (4/8 dvit.).

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (12/18 dvit., 7/9 baud., 6 atk. kam., 3 blok.), LeBronas Jamesas 23 (7/9 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam.), Carmelo Anthony 13 (3/4 trit.), Russellas Westbrookas 12 (4/9 dvit., 6 rez. perd.), Malikas Monkas 9 (2/4 trit.), Dwightas Howardas 7.