Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Chrisas Paulas surinko dvigubą dublį, o veterano vedama Finikso „Suns“ (12-3) ekipa NBA lygoje iškovojo dvyliktą pergalę iš eilės.

Rezultatyvūs perdavimai 14

Monty Williamso auklėtiniai namie 112:104 (27:24, 28:27, 24:33, 33:20) įveikė Dalaso „Mavericks“ (9-6) krepšininkus, kurie vertėsi be Lukos Dončičiaus. Slovėnas gydosi čiurnos traumą.

Laimėję dvyliktą kartą paeiliui, „Suns“ Vakarų konferencijoje lipa ant kulnų San Fransisko „Golden State Warriors“ krepšininkams ir žengia antri.

Tuo metu „Mavericks“ rikiuojasi penktoje Vakarų konferencijos vietoje.

36-erių Paulas nugalėtojams per 33 minutes pelnė 18 taškų (5/10 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir 5 sykius suklydo.

CP3 gerai talkino Devinas Bookeris, per 30 minučių pelnęs 19 taškų (4/12 dvit., 3/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 sykius suklydo.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui 5 taškų pranašumą turėjo „Mavericks“ (84:79), tačiau „Suns“ kilo į šturmą, galingai spurtavo 24:6 ir likus 4 minutėms po Bookerio tolimo šūvio įgijo 13 taškų persvarą (113:100), kurios nepaleido iki pat rungtynių pabaigos.

Dalaso ekipos gretose išsiskyrė Kristaps Porzingis, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 23 taškai (5/7 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai ir dvi klaidos.

„Suns“: Devinas Bookeris (4/12 dvit., 3/8 trit., 4 kld.) ir Mikalas Bridgesas (4/4 dvit., 3/3 trit.) po 19, Chrisas Paulas 18 (5/10 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 14 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), JaVale'as McGee 14 (7/10 dvit., 6 atk. kam.), Cameronas Johnsonas 13 (3/5 trit.), Cameronas Payne'as 10, Deandre Aytonas 8 (4/7 dvit., 17 atk. kam.).

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 23 (5/7 dvit., 3/6 trit., 12 atk. kam.), Timas Hardaway (5/11 dvit., 2/10 trit.) ir Jalenas Brunsonas (6/15 dvit., 10 rez. perd.) po 18, Dorianas Finney-Smithas 12 (3/6 trit.), Trey Burke'as ir Willie Cauley-Steinas po 8.