Antrą dvikovą iš eilės nacionalinės moterų krepšinio asociacijos (WNBA) rungtynių starto penkete pradėjusi Jurgita Štreimikytė-Virbickienė netruko pasižymėti. Lietuvė buvo antra pagal rezultatyvumą, o jos Indianos „Fever“ 62:57 (28:26, 34:31) įveikė Detroito „Shock“.

Lietuvė aikštėje praleido 29 minutes ir per jas pelnė 13 taškų (6/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius bei du kartus prasižengė.

Rezultatyviau už mūsiškę žaidė tik Tamika Catchings, surinkusi 20 taškų ir po krepšiais sugriebusi 14 kamuolių. Detroite rezultatyviausia buvo Deanna Nolan – 19 taškų.

Laimėjusi antrąkart iš eilės, „Fever“ (10 pergalių, 6 pralaimėjimai) išlieka Rytų konferencijos antrojoje vietoje. „Shock“ (7, 9) žengia penkta.

Pergalę šiąnakt iškovojo ir Rytų konferencijos lyderės Konektikuto „Sun“ (13, 4)krepšininkės. Jos namuose 70:66 (41:34, 29:32) palaužė Hiustono „Comets“.

Ne itin sėkmingai rungtyniauja „Sun“ gynėja Katie Douglas. Ji per 33 minutes pelnė 5 taškus (2/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/2 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei dukart prasižengė.

Kita Vilniaus „Lietuvos telekomui“ priklausanti Konektikuto komandos krepšininkė Jennifer Derevjanik per 9 minutes nė karto nemetė į krepšį, tačiau atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė.

2005-07-16 12:08
Bet geriau, kad Jurgita griztu uz rinktine zaisti........ :)