Nuotr.: ANE Edition - Scanpix
Nuotr. ANE Edition - Scanpix

Graikijos krepšinio lygoje po dviejų sezonų pertraukos įvyko derbis tarp Pirėjo „Olympiakos“ (6-1) ir Atėnų „Panathinaikos“ (6-1).

Daugiausia pelno: Tyler Dorsey

Pirėjuje vykusiose rungtynėse pergale džiaugėsi Nemanja Nedovičiaus užkurta PAO – 81:76 (15:14, 21:19, 12:26, 33:17).

Trečiąjį kėlinį 26:12 laimėję šeimininkai užtikrintai žingniavo link pergalės ir likus šiek tiek daugiau nei 6 minutėms turėjo dviženklę persvarą (67:55), tačiau tuomet savo koncertą pradėjo Nedovičius.

Serbas iš pradžių pataikė tritaškį (58:67), baudą pridėjo Darylas Maconas, iš toli pataikė Ioannis Papapetrou, o Nedovičius tuomet pridėjo dar 8 taškus paeiliui ir svečiai išsiveržė į priekį – 70:69.

Likus pustrečios minutės Thomasas Walkupas baudos metimu išlygino rezultatą (70:70), tačiau Leonido Kaselakio, Nedovičiaus ir Howardo Sant-Rooso tritaškiai nuvedė PAO į pergalę – 79:74.

Per paskutinį kėlinį 16 taškų įmetęs Nedovičius iš viso surinko 24 (4/4 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud.). Gynėjas aikštėje praleido 21 minutę ir baigė mačą su 21 naudingumo balu savo sąskaitoje.

Šeimininkų gretose su 19 taškų (6/8 dvit., 1/4 trit., 4/7 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių išsiskyrė Sasha Vezenkovas. Bulgaras per 34 minutes surinko 25 naudingumo balus.

Moustapha Fallas surengė dar įspūdingesnį pasirodymą – 17 taškų (6/7 dvit., 5/7 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 9 išprovokuotos pražangos ir 35 naudingumo balai.

„Olympiakos“: Sasha Vezenkovas 19 (6/8 dvit., 10 atk. kam., 25 naud.), Moustapha Fallas 17 (6/7 dvit., 11 atk. kam., 9 išpr. praž., 35 naud.), Kostas Sloukas 10.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 24 (4/4 dvit., 4/8 trit., 21 naud.), Ioannis Papapetrou 13, Leonidas Kaselakis 11, Howardas Sant-Roosas 10.