Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Karlas-Anthony Townsas dominavo Naujajame Orleane, o jo tempiama Minesotos „Timberwolves“ (8-9) iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Prieš Jono Valančiūno atstovaujamą „Pelicans“ (3-16) Minesotos klubas išvykoje laimėjo 110:96 (28:29, 38:21, 23:19, 21:27).

JV aikštėje praleido 19 minučių ir per jas įmetė 13 taškų (5/12 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, 2 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Lietuvio ir Garretto Temple'o +/- rodikliai buvo prasčiausi rungtynėse – -26.

Valančiūnas negalėjo sustabdyti Townso, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 28 taškai (8/15 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 3 klaidos.

Centras per pirmuosius du kėlinius įmetė 23 taškus.

„Pelicans“ pirmoje rungtynių pusėje suklydo net 14 kartų, iš ko svečiai pelnė 23 taškus ir įgijo solidžią persvarą – 66:50.

Iš viso 21 klaidą padarę šeimininkai po pertraukos atsitiesti nebesugebėjo ir ketvirtajame kėlinyje nebuvo arčiau priartėję nei iki 14 taškų.

„Pelicans“ Willy Hernangomezas per 22 minutes pelnė 19 taškų (8/9 dvit., 3/4 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių.

„Pelicans“: Willy Hernangomezas 19 (8/9 dvit., 11 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 14 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Joshas Hartas (5/6 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 3 blok.) ir Jonas Valančiūnas (5/12 dvit., 6 atk. kam.) po 13, Kira Lewisas 10 (1/7 trit., 6 rez. perd.), Brandonas Ingramas 9 (1/7 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.), Garrettas Temple'as 8 (2/6 trit., 4 kld.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 28 (8/15 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud., 10 atk. kam.), Anthony Edwardsas 18 (3/7 dvit., 3/9 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Jarredas Vanderbiltas 16 (6/9 dvit., 11 atk. kam.), D'Angelo Russellas 11 (1/10 trit., 8 rez. perd.), Patrickas Beverley (4 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.) ir Jadenas McDanielsas (2/4 trit., 8 atk. kam.) po 10, Malikas Beasley 7 (1/7 trit.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S