Nuotr.: Mikhail Serbin/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Mikhail Serbin/Euroleague Basketball via Getty Images

Maskvos CSKA (7-5) trečiajame ketvirtyje turėjo dviženklį deficitą, tačiau ant savo pečių rusus užsimetęs Willas Clyburnas ištempė komandą į pergalę.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 77:74 (18:24, 14:17, 24:16, 21:17) parklupdė Miuncheno „Bayern“ (6-6) krepšininkus.

Marius Grigonis nugalėtojams per 12 minučių surinko 3 taškus (0/2 dvit., 1/2 trit.), 2 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 3 pražangas ir mačą baigė su -1 naudingumo balu.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje po Deshauno Thomaso tolimo šūvio įgijo 6 taškų pranašumą (24:18). Iniciatyvą bavarai išlaikė iki pat ilgosios pertraukos, o Augustine'o Rubito dvitaškis padidino persvarą iki 9 taškų (41:32).

Trečiojo kėlinio pradžioje CSKA turėjo 13 taškų deficitą (32:45) ir „Bayern“ kėsinosi perlaužti rungtynes, tačiau Itoudžio kariauna nepalūžo – atsakė galingu spurtu 21:6, o Nikita Kurbanovas tritaškiu persvėrė rezultatą (53:51).

Visgi paskutines dvi ketvirčio minutes šiek tiek geriau užbaigė svečiai ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo minimalią persvarą (57:56).

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos po eilinio Darruno Hilliardo tolimo šūvio bavarai turėjo 4 taškų persvarą (67:63), tačiau CSKA atsakė 4 taškais, o likus 2,5 minutės Joelis Bolomboy išlygino rezultatą (67:67).

Netrukus Thomasas pelnė dvitaškį (69:67), Willas Clyburnas smeigė tritaškį (70:69), o 4 taškais atsakę svečiai po Othello Hunterio dvitaškio likus minutei įgijo 3 taškų persvarą (73:70).

Kitoje atakoje Clyburnas nieko nelaukęs smeigė iš toli (73:73), Hilliardas pataikė tik vieną baudą (74:73), o Clyburnas likus 28 sekundėms išvedė CSKA į priekį (75:74).

Lemiamą išpuolį turėjo vokiečiai, tačiau Lučičius prametė tritaškį, Danielis Hackettas meistriškai pamušė kamuolį Clyburnui, kuris dėjimu įtvirtino CSKA pergalę (77:74).

Clyburnas per 31 minutę surinko 17 taškų (3/8 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), 5 atkovotus bei 3 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 3 klaidas ir 22 naudingumo balus.

Nuo pralaimėjimo „Bayern“ neišgelbėjo Hilliardo benefisas. Gynėjas per 26,5 minutės pelnė 28 taškus (1/4 dvit., 6/10 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 3 kamuolius, du sykius suklydo, blokavo 2 metimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Hilliardas buvo per 3 taškus nuo asmeninio rezultatyvumo rekordo Eurolygoje, kuris yra 31 taškas.

CSKA: Willas Clyburnas 17 (3/3 trit., 5 atk. kam.), Tornikė Šengelija (5 atk. kam.), Aleksejus Švedas (2/6 trit.) ir Johannesas Voigtmannas po 12, Danielis Hackettas 10.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 28 (6/9 trit., 5 atk. kam. 30 naud. bal.), Deshaunas Thomasas 17 (1/7 dvit., 4/7 trit.), Augustine’as Rubitas 9 (5 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
kimas unas
Iš Grigonio tik pavardė ir kontraktas, grįš į Žalgirį keliais ir dievagosis, koks jo žalias kraujas :D
2021-11-26
+2
Cska
Isvarksta Pergales Cska Pademonstravo charakteri perlauziant Runktynes Hillardas vienas lauke ne Karys zaide su Dideliu pasitikejomu pries buvusi Kluba