Nuotr.: USA today Sports - Scanpix
Nuotr. USA today Sports - Scanpix

Luka Dončičius ant savo pečių tempė Dalaso „Mavericks“ (10-8), tačiau po pergalei neužteko.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Jasono Kiddo auklėtiniai namuose 114:120 (36:41, 33:20, 24:30, 21:29) nusileido Vašingtono „Wizards“ (13-7) krepšininkams.

Slovėnų vunderkindas per 36 minutes pelnė 33 taškus (10/16 dvit., 3/9 trit., 4/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei 4 sykius suklydo.

Rungtynių pradžioje trapų pranašumą turėjo svečiai (41:36), tačiau aukštesnę pavarą įjungęs Dalaso klubas antrajame kėlinyje spurtavo 33:20, o Kristapo Porzingio dvitaškis prieš pertrauką šeimininkams sukrovė 8 taškų persvarą (39:31).

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos po Dončičiaus dvitaškio rezultatas buvo lygus – 109:109, tačiau tuomet „Wizards“ surengė mini spurtą 7:2, o Kentaviouso Caldwello-Pope'o dvitaškis, likus 30 sekundžių, nutolino svečius per du metimus (116:112).

Netrukus Dončičius dvitaškiu nukirpo deficitą perpus (114:116), bet tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šeimininkams – prie baudų neklydusi Vašingtono ekipa triumfavo.

„Wizards“ gretose ryškiausiai spindėjo Bradley Bealo žvaigždė. Puolėjo sąskaitoje per 37 minutes buvo 26 taškai (9/13 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (10/16 dvit., 3/9 trit., 10 rez. perd., 4 kld.), Trey Burke'as 14 (2/4 trit., 4 rez. perd.), Kristaps Porzingis (4/9 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam.) ir Maxas Kleberas (5/6 dvit., 6 atk. kam.) po 13, Timas Hardaway 10 (2/7 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam.), Dorianas Finney-Smithas (2/4 trit.) ir Sterlingas Brownas (2/3 trit., 5 atk. kam.) po 8, Reggie Bullockas 7 (2/7 trit.).

„Wizards“: Bradley Bealas 26 (9/13 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 22 (4/8 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 16 (5/8 dvit., 6/6 baud., 6 atk. kam.), Danielis Gaffordas 14 (6/7 dvit., 10 atk. kam., 2 blok., 26 naud.), Raulis Neto 13 (2/3 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 11, Aaronas Holiday ir Deni Avdija po 7.

Atrinkti (0) Visi (3)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Luka yra pervertintas zaidejas. Jeigu jis nekontroliuoja kamuolio tai is jo apskritai nera daugiau naudos. Cia yra tipinis kamuoli dominuojantis zaidejas kaip Westbrook ar panasiai. Vel prasimus i playoffus ir gaus nuo varzovu max 6 rungtynes ir namo. Jis numeta kamuoli komandos draugui ir stovi vietoje prie troico susiraukes, ne kad begtu ar dar ka nors, tiesiog stovi ir laukia. Tai blemba ne veltui Porzingis sukritikavo po praeito sezono sita nesamone.