Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Stephenas Curry pelnė 33 taškus, o jo vedama San Fransisko „Warriors“ (18-2) iškovojo dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 6

Steve'o Kerro auklėtiniai išvykoje 105:90 (20:24, 24:18, 31:26, 30:22) įveikė Los Andželo „Clippers“ (11-9).

„Warriors“ ekipos gretose išsiskyrė Curry, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 33 taškai (5/9 dvit., 7/13 trit., 2/2 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 6 perimti kamuoliai.

Snaiperis pagerino pačiam sau priklausiusį rekordą. Jam prireikė dar mažiau rungtynių reguliariajame sezone, kad peržengtų 100 įmestų tritaškių ribą – šįsyk 20-ies.

Ketvirtajame kėlinyje Curry užsidirbo techninę pražangą. Po jos gynėjas pelnė 11 iš savo 33 taškų ir padidino svečių pranašumą iki pergalingo.

„Daug dalykų susidėjo į vieną krūvą. Tai vedė link techninės pražangos, – po mačo sakė Curry. – Žinoma, tai įplieskė mane ir komandą. Po to skyriau savo energiją tik galvodamas, kaip įmesti kamuolį į krepšį.“

„Warriors“ taip pat pagerino savo šio sezono perimtų kamuolių rekordą (19) ir visose 20 rungtynių pelnė daugiau nei 100 taškų. Ekipa iškovojo aštuntąją pergalę paeiliui ir išlieka Vakarų konferencijos lydere.

Los Andželo komandai Ericas Bledsoe per 32 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 2/4 trit., 3/4 baudų) ir atkovojo 10 kamuolių.

„Clippers“: Paulas George'as 30 (8/17 dvit., 3/7 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 8 kld.), Ericas Bledsoe (2/4 trit., 10 atk. kam.) ir Marcusas Morrisas (3/8 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 13, Ivica Zubacas (8 atk. kam.) ir Terance'as Mannas (5/6 baud., 5 atk. kam., 4 kld.) po 8.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (5/9 dvit., 7/13 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam., 33 naud.), Otto Porteris 18 (3/7 trit., 5/8 baud., 10 atk. kam.), Jordanas Poole'as 17 (4/10 trit.), Andrew Wigginsas 12 (2/7 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam., 2 blok.), Draymondas Greenas 8 (3/7 dvit., 7 rez. perd., 4 kld.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S