Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Pasaulio čempionato atrankoje Latvijos rinktinė (1-1) antruoju bandymu nuskynė savo pirmąją pergalę.

Taiklumas 0-0

Lucos Banchi auklėtiniai namuose 82:74 (18:11, 17:23, 21:20, 26:20) įveikė Slovakijos krepšininkus (0-2).

Rungtynių pradžioje latviams pavyko susikrauti dviženklį pranašumą (16:5), tačiau prieš ilgąją pertrauką po Mareko Dolezajo prasiveržimo Slovakijos rinktinė pirmą kartą perėmė rungtynių iniciatyvą (34:33).

Po ilgosios pertraukos nė vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamos persvaros, todėl rungtynių laimėtojas sprendėsi ketvirtojo kėlinio antroje pusėje.

Per lemiamą rungtynių atkarpą Rihards Lomažs tapo rungtynių herojumi – iš 5 mestų tolimų metimų pataikė 4, o tai galutinai sužlugdė Slovakijos rinktinę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Lomažs, kuris per 28 minutes pelnė 28 taškus (2/3 dvit., 6/13 trit., 6/7 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, vienąsyk suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Slovakijos rinktinėje pasižymėjo Vladimiras Brodzianskis, kuris per 37 minutes pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

Latvija: Rihards Lomažs 28, Kristeris Zoriks 15 (6 rez. perd.), Anzejs Pasecniks 11 (4/6 dvit., 3/3 baud.), Dairis Bertans 7.

Slovakija: Vladimiras Brodzianskis 21, Simonas Krajcovičius 14 (6 atkv. kam., 5 rez. perd.), Marekas Dolezajas 13 (4/4 dvit.), Davidas Abrhamas 9.

Atrinkti (0) Visi (2)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Sunkiai čia braliukams ėjosi,bet lemiamu metu kaip dažniausiai tritaškiai jiems pagelbėjo.O Lomažas totalus žvėris buvo šituose languose-pirmose rungtynėse 31 taškas,dabar 28.Ir su puikiu tritaškių pataikymu.Turėtų vėl grįžti į EL,jei ir toliau išlaikys tokį tempą.