Po nuviliančio pasirodymo – galingas Domanto Sabonio šou Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Taškai 21
Taiklumas 7-17
Atkovoti kamuoliai 8
Rezultatyvūs perdavimai 11

Lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (9-14) išvykoje 98:100 (26:20, 31:28, 19:30, 22:22) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (11-10).

Indianapolio ekipos gretose siautė Sabonis, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 16 taškų (5/8 dvit., 0/4 trit., 6/7 baudų), 25 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų.

Domas pagerino savo karjeros atkovotų kamuolių rekordą. Prieš tai daugiausiai jis buvo nugriebęs 22 kamuolius prieš „Suns“ praėjusiame sezone. Tai yra vos daugiau nei praėjusią naktį Sabonis atkovojo kamuolių tik gynyboje (21).

Taip pat lietuvis užfiksavo pirmąjį savo šio sezono trigubą dublį. Pernai tokių aukštaūgis pririnko devynis.

Sabonis per pastaruosius 41 metus tapo tik antruoju krepšininku, kuriam pavyko rungtynėse atkovoti bent 25 kamuolius bei atlikti bent 10 rezultatyvių perdavimų. 1980 metais tuo pasižymėjo Maurice'as Lucasas.

Centras pademonstravo kur kas geresnį žaidimą nei praėjusiame mače su „Bucks“, kai per 22 minutes pelnė 4 taškus (1/8 met.).

Net ir puikus Sabonis pergalės Minesotoje neatnešė – šeimininkai didina apsukas ir per pastaruosius 8 mačus laimėjo 7 kartus. „Pacers“ tai jau trečia nesėkmė per keturis mačus.

Likus žaisti pusantros minutės „Timberwolves“ pirmavo 94:91, bet šeštą pražangą užsidirbo lyderis Karlas-Anthony Townsas. Sabonis baudų metimais išlygino rezultatą, bet svarbų tolimą metimą smeigė Michaelas Beasley.

Gimimo vieta: Portlandas, JAV

Joshas Okogie blokavo Cariso LeVerto metimą ir Minesotos komanda įtvirtino pergalę prie baudų metimų linijos.

Susitikimas neapsiėjo be emocijų. „Pacers“ pirmametis Chrisas Duarte ketvirtojo kėlinio pradžioje pataikė tritaškį, bet kitoje atakoje sviedė pro šalį dvitaškį ir prarado kamuolį. Naujoko nervai pabiro – pradėjo rėkti teisėjui ir užsidirbęs dvi technines pražangas patraukė į rūbinę.

Minesotos komandai D'Angelo Russellas per 38 minutes pelnė 21 tašką (4/8 dvit., 3/9 trit., 4/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Karlas-Anthony Townsas, per 32 minutes pelnęs 32 taškus (12/18 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 32 (12/18 dvit., 5/8 baud., 8 atk. kam., 9 kld.), D'Angelo Russellas (4/8 dvit., 3/9 trit., 8 atk. kam., 11 rez. perd., 26 naud.) ir Anthony Edwardsas (5/12 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) po 21, Nazas Reidas 13 (4/5 dvit.), Malikas Beasley 9 (2/7 trit., 7 atk. kam.).

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (7/14 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Domantas Sabonis 16 (5/8 dvit., 6/7 baud., 25 atk. kam., 10 rez. perd., 4 kld.), Justinas Holiday 15 (3/7 dvit., 3/8 trit.), Chrisas Duarte 14 (3/5 trit.), Carisas LeVertas 9 (2/7 dvit., 1/7 trit.), T.J. McConnellis (4 rez. perd.) ir Kelanas Martinas (4/5 dvit.) po 8.

Atrinkti (0) Visi (6)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
nini
Del Indanos trenero kedes nieko negirdet? Sudetis kaip ir geresne ne pernai, o rezultatai...