Šansą pasireikšti Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) gavo Ignas Brazdeikis.

Taškai 24
Taiklumas 10-13
Atkovoti kamuoliai 2
Rezultatyvūs perdavimai 1

Lietuvio atstovaujama Orlando „Magic“ (4-18) išvykoje 96:101 (19:31, 24:23, 35:27, 18:20) nusileido Filadelfijos „76ers“ (11-10).

Brazdeikis žaidė beveik 7 minutes ir metimų neatliko, perėmė kamuolį ir sykį prasižengė.

Puolėjo +- rodiklis – vienas prasčiausių komandoje (-8). Tai reiškia, kad Ignui būnant aikštėje „76ers“ pelnė 8 taškais daugiau nei svečiai.

Šį sezoną Kaune gimusio krepšininko vidurkiai – 1,6 taško, 1,5 atkovoto kamuolio ir 0,5 rezultatyvaus perdavimo.

Traumų ir COVID-19 nukamuota „76ers“ per pastaruosius 10 mačų laimėjo tik 3 kartą. Šiuo metu ekipa tupi 10-toje Rytų konferencijos vietoje.

„Magic“ pralaimėjo septintą kartą paeiliui ir su 4 pergalėmis žengia paskutinėje pozicijoje Rytuose.

Filadelfijos komandai Sethas Curry per 32 minutes pelnė 24 taškus (7/8 dvit., 3/5 trit., 1/1 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Orlando ekipos gretose išsiskyrė Mo Bamba, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 11 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit.), 17 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 24 naudingumo balai.

„76ers“: Sethas Curry 24 (7/8 dvit., 3/5 trit.), Tobias Harrisas 17 (7/16 dvit., 9 atk. kam.), Joelis Embiidas 16 (3/14 dvit., 7/10 baud., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Tyrese'as Maxey 9 (1/8 dvit., 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Georges Niangas 8 (2/7 trit.), Andre Drummondas (12 atk. kam., 2 blok.) ir Matisse'as Thybulle'as po 7.

„Magic“: Franzas Wagneris 27 (10/19 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Suggsas 17 (4/12 dvit., 6/8 baud., 5 rez. perd.), Gary Harrisas 16 (3/8 trit., 5 atk. kam.), Mo Bamba 11 (4/8 dvit., 17 atk. kam., 6 blok.), Wendellis Carteris 8 (4/5 dvit., 0/6 trit., 12 atk. kam.), R.J. Hamptonas 7 (4 kld.).