Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Domantas Sabonis sužaidė dar vienas solidžias rungtynes už Atlanto, tačiau Indianos „Pacers“ (9-15) patyrė trečiąją nesėkmę paeiliui Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 10

Šį kartą Indianapolio klubas savo aikštėje pripažino Atlantos „Hawks“ (12-10) pranašumą – 111:114 (29:38, 28:27, 31:22, 23:27).

Sabonis aikštėje praleido 39 minutes ir per jas pelnė 22 taškus (7/8 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei 5 kartus prasižengė.

Lietuvis sukūrė du įspūdingus epizodus – iš pradžių antrajame kėlinyje dvižingsnį užbaigė galingu dėjimu, o ketvirtajame ketvirtyje grūdo kamuolį iš viršaus per varžovą.

Vis dėlto rungtynių pabaiga priklausė svečiams.

Likus keturioms minutėms Sabonis sušvelnino „Pacers“ atsilikimą iki minimumo (103:104), bet „Hawks“ pelnė 5 taškus be atsako (109:103), o prieš prasidedant paskutinei minutei įtikinamai pirmavo – 111:106.

Jeremy Lambas likus pusei minutės vėl sumažino atsilikimą iki minimumo (111:112), o apsigynusi „Pacers“ turėjo šansą laimėti rungtynes, tačiau Chrisas Duarte prametė dvitaškį.

Po šio epizodo šeimininkų strategas Rickas Carlisle'as pradėjo šaukti ant arbitrų, prašydamas Kevino Huerterio pražangos, tačiau švilpukai tylėjo.

„Paskutinė ataka buvo nelaiminga, – po dvikovos sakė Carlisle'as. – Matėte, jog Huerteris traukė už marškinėlių. Tai buvo tikra pražanga ir nežinau, kodėl ji nebuvo fiksuojama.“

„Aš niekada nebauduoju. Niekada gyvenime“, – po rungtynių tikino Huerteris.

GM: 24

Sabonis dar bandė gelbėti komanda pražanga, tačiau Trae Youngas realizavo baudas (114:111), o Malcolmas Brogdonas iš toli buvo netikslus.

Atlantos ekipos gretose išsiskyręs Youngas per 37 minutes surinko 33 taškus (10/17 dvit., 3/10 trit., 4/4 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 10 rezultatyvių perdavimų bei 4 klaidas.

Šeimininkams Brogdonas per 36 minutes pelnė 27 taškus (9/14 dvit., 1/6 trit., 6/8 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 27 (9/14 dvit., 1/6 trit., 6/8 baud., 6 atk. kam., 9 rez. perd., 3 per. kam.), Domantas Sabonis 22 (7/8 dvit., 2/2 trit., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Mylesas Turneris 17 (3/6 trit., 9 atk. kam., 2 blok.), Chrisas Duarte (4/7 dvit., 1/6 trit., 4 kld.) ir Jeremy Lambas (3/7 dvit., 5 atk. kam.) po 11, Oshae Brissettas 8 (2/3 trit.), Bradley Wanamakeris 7 (4 rez. perd.).

„Hawks“: Trae Youngas 33 (10/17 dvit., 3/10 trit., 8 atk. kam., 10 rez. perd., 4 kld.), Kevinas Huerteris 19 (5/7 dvit., 3/4 trit., 4 kld.), Johnas Collinsas 14 (3/3 trit., 4 blok.), Lou Williamsas 12, Delonas Wrightas 11 (5 atk. kam.), Danilo Gallinari 9 (3/6 trit., 6 atk. kam.), Timothe Luwawu-Cabarrotas (2/5 trit.) ir Clintas Capela (4/9 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.) po 8.