Nuotr.: Sonia Canada/Getty Images
Nuotr. Sonia Canada/Getty Images

Madrido „Real“ (11-2) ketvirtajame kėlinyje panaikino 9 taškų deficitą ir lemiamu metu buvo arti to, kad žaistų pratęsimą, bet tašką rungtynėse padėjo klube puikiai įsitvirtinęs naujokas Guerschonas Yabusele.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Jis likus 3,2 sek. pasižymėjo pergalingu dvitaškiu, o jo vedama komanda namuose 72:70 (20:18, 17:20, 13:21, 22:11) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (7-6) bei Eurolygoje triumfavo šeštą kartą iš eilės.

„Real“ namuose „Maccabi“ krepšininkus įveikė jau vienuoliktą kartą iš eilės. Ši serija prasidėjo dar 2010 metais.

Trečiąjį kėlinį „Maccabi“ užbaigė atkarpa 10:1 ir įgijo 9 taškų pranašumą (59:50).

Likus 5 minutėms „Maccabi“ dar turėjo 7 taškų persvarą (65:58), bet Fabienas Causeur pelnė dvitaškį, Thomasas Heurteris dukart pataikė iš toli, Walteris Tavaresas įkrovė į krepšį, o „Real“ likus 77 sekundėms persvėrė rezultatą (68:67).

Po kurio laiko „Maccabi“ suklydo išsimetant kamuolį iš už galinės linijos, o Heurtelis vėl patempė „Real“ – pataikė iš dvitaškio zonos ir likus 19 sekundžių savo komandai sukūrė 3 taškų persvarą (70:67).

Poirier dėjimas:

Derrickas Williamsas iškart atsakė tritaškiu ir likus 14 sekundžių savo komandą priartino prie pratęsimo (70:70).

Visgi likus 6 sekundėms kamuolį priėmęs Guerschonas Yabusele prasiveržė po krepšiu ir pataikė dvitaškį, o „Maccabi“ atlikti metimo nespėjo.

Pergalingas metimas:

Madrido komandai Yabusele per 28 minutes pelnė 15 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Thomasas Heurtelis, per 22 minutes pelnęs 15 taškų (4/8 dvit., 2/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

Tel Avivo ekipos gretose išsiskyrė Ante Žižičius, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 10 taškų (5/6 dvitaškiai), 3 atkovoti kamuoliai bei 13 naudingumo balų.

„Real“: Thomasas Heurtelis (4/8 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Guerschonas Yabusele (7/10 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) po 15, Vincentas Poirier 11 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Walteris Tavaresas 9 (4/5 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Adamas Hanga 7.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 14 (3/8 dvit., 1/6 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd., 4 kld.), Keenanas Evansas (5/8 dvit.) ir Ante Žižičius (5/6 dvit., 3 blok.) po 10, Derrickas Williamsas ir Jalenas Reynoldsas (4/8 dvit.) po 8.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S