Nuotr.: Vainius Sodeika
Nuotr. Vainius Sodeika

Dramatišką pergalę praėjusio sezono „Huawei Moterų“ A diviziono finalo pakartojime iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (8-0) krepšininkės.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Gitauto Kievino auklėtinės namuose Baltijos lygos rungtynėse 70:67 (15:20, 23:23, 14:9, 18:15) palaužė Klaipėdos „Neptūno“ (7-1) ekipą.

Per pirmuosius tris kėlinius nė vienai, nė kitai komandai nepavyko susikrauti pranašumo ir švieslentėje degė lygus rezultatas – 52:52.

Likus 5 minutėms po Dalios Donskichytės dvitaškio „Neptūnas“ įgijo 3 taškų pranašumą (59:56), tačiau Livija Sakevičiūtė atsakė tuo pačiu, Justina Miknaitė smeigė tritaškį, Camille Droguet įmetė baudą, Sakevičiūtė pridėjo dvitaškį ir vilniečių spurtas 8:0 likus 3 minutėms nutolino šeimininkes per 5 taškus (64:59).

Visgi klaipėdietės nepasidavė: Donskichytė smeigė tritaškį, Ligita Tamutytė pridėjo baudą ir likus pusantros minutės „Neptūnas“ kvėpavo šeimininkėms į nugaras (63:64).

„Kibirkštį-MRU“ lemiamu metu truktelėjo Droguet, kuri pelnė 4 taškus paeiliui ir likus 45 sekundėms nutolino vilnietes per du metimus (68:63).

Klaipėdietės dar bandė gelbėtis. Tamutytė atsakė 4 taškais paeiliui ir likus 2 sekundėms komandas vėl skyrė vienas taškas – 67:68.

Likus sekundei pražanga sustabdyta Miknaitė realizavo abi baudas (70:67), o klaipėdietėms laiko atsakymui neužteko.

Į pergalę vilnietes vedė Droguet, kuri per 35 minutes surinko 18 taškų (7/12 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), 11 atkovotų bei 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 4 blokus ir 27 naudingumo balus.

Nuo pralaimėjimo „Neptūno“ neišgelbėjo Donskichytė, kuri pelnė 17 taškų (1/2 dvit., 5/8 trit.), atkovojo bei prarado po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

„Kibirkštis-MRU“: Camille Droguet 18 (7/12 dvit., 11 atk. kam.), Gabrielė Šulskė 17 (3/8 dvit., 3/8 trit.), Gerda Raulušaitytė 11 (10 atk. kam.), Justina Miknaitė 9.

„Neptūnas“: Dalia Donskichytė 17 (5/8 trit.), Ligita Tamutytė 12 (6 atk. kam.), Andra Gabalytė (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Agnė Černeckytė po 8.