Nuotr.: Sergey Grachev/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Sergey Grachev/Euroleague Basketball via Getty Images

Penktąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė lietuvių Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-5) klubas.

Xavi Pascualio auklėtiniai namuose 58:69 (16:23, 12:19, 12:16, 18:11) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-8) krepšininkams.

Kuzminskas per 13 minučių taškais nepasižymėjo (0/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, 2 sykius suklydo, kartą pažeidė taisykles ir mačą baigė su -4 naudingumo balais.

Gudaitis per 15 minučių pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, išprovokavo pražangą, dukart prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Rungtynes nuo pat pradžių geriau pradėjo svečiai, kurie jau antrojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklį pranašumą (27:16), o trečiajame kėlinyje persvara pasiekė 20 taškų – 58:38.

Likęs ketvirtis tapo formalumu. „Zenit“ sugebėjo šiek tiek aptirpdyti deficitą, tačiau pergalę vis tiek šventė Belgrado ekipa.

Šiose rungtynėse „Zenit“ itin prastai atakavo iš žaidimo, pataikė 16 dvitaškių iš 34 (47 proc.) ir 3 tritaškius iš 19 (15,8 proc.).

Belgrado klubo gretose išsiskyrė Nate'as Woltersas. Buvusio žalgiriečio sąskaitoje per 24 minutes buvo 14 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 14 naudingumo balų.

„Zenit“ ekipoje naudingiausias buvo Andrejus Zubkovas, kuris per 25 minutes pelnė 9 taškus (4/4 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 23 naudingumo balus.

„Zenit“: Jordanas Mickey 16 (7/9 dvit., 5 atk. kam.), Conneris Frankampas 12 (3/7 dvit., 2/3 trit.), Andrejus Zubkovas 9 (4/4 dvit., 8 atk. kam.).

„Crvena Zvezda“: Nate'as Woltersas 14 (6/10 dvit., 5 atk. kam.), Nikola Kaliničius (4/9 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 7 kld.) ir Ognjenas Kuzmičius (5/8 dvit., 5 atk. kam.) po 11, Ognjenas Dobričius 9 (1/5 trit., 3 per. kam.).