Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Septintąją pergalę NBA lygoje iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (7-18) su Jonu Valančiūnu.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Willie Greeno auklėtiniai išvykoje 107:91 (14:19, 30:29, 35:20, 28:23) įveikė Dalaso „Mavericks“ (11-10) krepšininkus.

Pelikanai revanšavosi „Mavs“ už pralaimėjimą ketvirtadienį (107:139).

JV per 25 minutes surinko 14 taškų (5/5 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud.), 11 atkovotų bei 1 perimtą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 5 asmenines pražangas.

Mačą kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrojo kėlinio pabaigoje po Timo Hardaway tolimo šūvio įgijo 6 taškų pranašumą (48:42). Vis tik svečiai po pertraukos atsakė galingu kėliniu 35:20, o Trey Murphy tritaškiu sukrovė 13 taškų persvarą (79:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečių pranašumas išaugo iki rekordinio – 17 taškų (85:68) ir jo „Pelicans“ nebeiššvaistė.

Naujojo Orleano ekipos gretose išsiskyrė Brandonas Ingramas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 24 taškai (6/16 dvit., 1/4 trit., 9/11 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 12 rezultatyvių perdavimų, 2 perimti kamuoliai ir 2 klaidos.

„Brandonas yra išskirtinis žaidėjas, – po mačo sakė treneris Greenas. – Aš su juo kalbėjausi daug kartų. Jis žiūri labai daug įrašų, jo darbo etika yra puiki. Brandonas tampa vis geresnis su kiekviena diena. Gražu yra tai, kad jis pasitiki vyrukais aikštelėje, o jie pasitiki Brandonu.“

Rezultatyviausiai „Mavs“ ekipoje žaidė Dončičius, kuris per 31 minutę surinko 21 tašką (7/14 dvit., 0/6 trit., 7/9 baud.). Slovėnas atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau prametė visus 6 mestus tritaškius ir 7 sykius suklydo.

Dalaso klubas vertėsi be Kristapo Porzingio, kuris gydosi kelio traumą.

„Mavericks“: Luka Dončičius 21 (7/14 dvit., 0/6 trit., 7/9 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 7 kld.), Jalenas Brunsonas 16 (7/10 dvit.), Maximilianas Kleberas 13 (4/8 trit., 9 atk. kam.), Timas Hardaway 12 (2/6 trit.), Dorianas Finney-Smithas 8 (2/5 trit.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24 (6/16 dvit., 9/11 baud., 8 atk. kam., 12 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (5/5 dvit., 11 atk. kam.), Devonte Grahamas (3/8 trit.) ir Herbertas Jonesas (3/8 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd.) po 13, Willy Hernangomezas 12 (4/10 dvit., 14 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris (3/9 dvit., 4 kld.) ir Trey Murphy (3/3 trit.) po 9.