Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Iš COVID-19 protokolo ištrūkęs LeBronas Jamesas sugrįžo ant parketo, tačiau pergalės Los Andželo „Lakers“ (12-12) ekipai tai neatnešė.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Franko Vogelio auklėtiniai namuose 115:119 (22:23, 28:30, 29:34, 36:32) nusileido Los Andželo „Clippers“ (12-11) krepšininkams.

LeBronas per 36 minutes surinko 23 taškus (7/15 dvit., 2/8 trit., 3/5 baud.), 11 atkovotų bei 2 perimtus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 3 klaidas.

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos komandos žengė koja kojon ir minimalų pranašumą turėjo „Clippers“ (110:109), tačiau tuomet blykstelėjo Luke'as Kennardas, kuris įsmeigė du tritaškius paeiliui (116:111) ir likus 38 sekundėms svečiai nutolo per 5 taškus.

Jamesas dar bandė traukti „Lakers“ ir pelnė dvitaškį (113:116), tačiau šeimininkus palaidojo Marcuso Morriso tritaškis nuo lentos (119:113).

X faktoriumi tapusio Kennardo sąskaitoje per 23 minutes buvo 19 taškų (2/2 dvit., 5/8 trit.), 4 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys.

Po pergalės gynėjas buvo pakviestas interviu, tačiau vis įsiterpę komandos draugai kurį laiką Kennardui neleido to padaryti.

„Geras mėšlas!“ – kamerų filmuojamas komandos draugo pasirodymą komentavo 19 taškų pelnęs Paulas George'as.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Morrisas per 32 minutes pelnė 21 tašką (1/3 dvit., 6/9 trit., 1/1 baud.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą  bei sykį suklydo.

„Lakers“ komandai Anthony Davisas per 36 minutes pelnė 27 taškus (10/13 dvit., 0/2 trit., 7/11 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir sykį suklydo.

„Lakers“: Anthony Davisas 27 (10/13 dvit., 7/11 baud., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), LeBronas Jamesas 23 (7/15 dvit., 2/8 trit., 11 atk. kam., 6 rez. perd.), Malikas Monkas 20 (4/7 dvit., 4/8 trit.), Carmelo Anthony 13 (2/2 trit., 5 atk. kam.), Russellas Westbrookas 10 (2/2 trit., 9 rez. perd.), Talenas Hortonas-Tuckeris 8 (4/5 dvit., 5 atk. kam.).

„Clippers“: Marcusas Morrisas 21 (6/9 trit.), Paulas George'as (7/13 dvit., 0/7 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Luke Kennardas (5/8 trit.) po 19, Reggie Jacksonas 16 (4/9 dvit., 2/7 trit., 8 rez. perd.), Ivica Zubacas 12 (6/6 baud., 5 atk. kam.), Isaiah Hartensteinas 11 (5/7 dvit.), Serge'as Ibaka 9 (3/3 trit., 6 atk. kam.), Ericas Bledsoe 8 (4 rez. perd.).