Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Šiaulių „Šiauliai-7bet“ (7-4).

Lemiamoje atkarpoje varžovų puolimą išjungę šiauliečiai išvykoje 69:58 (23:16, 12:11, 14:18, 20:13) nugalėjo Jonavos „CBet“ (5-5).

Šiauliečiai po šios pergalės pavijo ketvirtoje pozicijoje esantį „Lietkabelį“ (7-4) ir atitrūko nuo artimiausių persekiotojų iš Jonavos.

Pirmoji ekipų akistata buvo kur kas rezultatyvesnė – Šiaulių ekipa triumfavo 93:87.

Šiauliečiai nežymų pranašumą turėjo visų rungtynių metu, bet pergalę atnešė gynyba. Likus 5 minutėms Vitalijus Kozys dėjimu sumažino šeimininkų atsilikimą iki 4 (56:60), bet vėliau atakos visiškai įstrigo.

„Šiauliai-7bet“ per paskutines 5 minutes sugriebė 4 atkovotus kamuolius puolime ir palengva atitrūko. Jonavos ekipa iki mačo pabaigos tenkinosi dviem taikliais Edvino Šeškaus baudų metimais iš keturių bandymų.

Rinktinių pertrauka leido jonaviškiams išsilaižyti žaizdas – ant parketo sugrįžo Emmanuelis Lecomte'as ir Evaldas Šaulys. Jie atitinkamai pelnė 13 ir 2 taškus.

„Apibūdinčiau vienu sakiniu – poatostoginės rungtynės. Tik mums pasisekė, kad laimėjome“, – lakoniškai susitikimą apibūdino šiauliečių vairininkas Antanas Sireika.

Šiauliai ekipos gretose išsiskyrė Eimantas Stankevičius, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 19 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit., 3/3 baudų), 2 atkovoti kamuoliai bei 17 naudingumo balų.

Jonavos komandai Kahlilas Thomasas per 33 minutes pelnė 5 taškus (2/6 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„CBet“: Manu Lecomte'as 13 (2/7 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Edvinas Šeškus 11 (2/5 trit.), Laimonas Kisielius 10 (2/3 trit., 6 atk. kam., 5 kld.), Justinas Ramanauskas 9 (2/4 trit., 4 rez. perd.).

„Šiauliai“: Eimantas Stankevičius 19 (4/6 trit.), Donatas Sabeckis 13 (4/6 dvit.), Jonas Elmore'as (2/7 dvit., 1/7 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.) ir Paulius Danusevičius (2/5 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.) po 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
xxx
Siauliai prasileido tik 58 taskus... Kakzaip keista, buvau isitikines, kad gynyba ir Sireika yra du nesuderinami dalykai... Ar cia kazkoks nusvitimas ar tikrai Jonavai buvo Black Saturday :)
2021-12-05
+1
o kur varnas?
2021-12-04
-2
58
Su 58 taskais Runktyniu nelaimesi Kad ir Kaip Siauliai pristabde Jonavos Puolima Aisku Dar prisideda Pertrauka dvieju savaiciu