Lietuvos antroji vyrų rinktinė turnyre Kinijoje iškovojo antrą pergalę. Šeštadienį lietuviai 66:58 (22:17, 9:16, 17:11, 18:14) palaužė Jono Kazlausko vadovaujamą Kinijos rinktinę, žaidusią be savo lyderio Yao Mingo.

Kinijos vyrų rinktinė nusileido antrajai Lietuvos komandai
Nuotr. sina.com
Apylygis žaidimas vyko tik dalį pirmojo kėlinio. Kiniečiams pirmaujant 16:15 lietuviai visiškai perėmė iniciatyvą ir spurtavo 14:1. Antrojo ketvirčio pradžioje Lietuvos persvara pasiekė 12 taškų – 29:17.

Visgi šeimininkai išlipo iš duobės. Per likusias kėlinio minutes jie praleido tik 2 taškus, o patys įmetę 16 į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 33:31.

Pergalingą persvarą lietuviai susikrovė spurtuodami trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje. Per kelias minutes Lietuva pelnė 17 taškų be atsako ir atitrūko 56:44. Nors paskutinę minutę kiniečiais dar buvo pavykę priartėti iki 58:62, klaidos palaidojo šeimininkus.

Lietuvos komandai taškus pelnė: M.Andriukaitis 16, S.Kuzminskas 12 (5 atk. kam.), G.Gustas 9, V.Ginevičius 9 (4 atk. kam., 4 per. kam.), A.Danusevičius 7, V.Pauliukėnas 6, M.Lukauskis 5 (5 atk. kam.), P.Čiukinas 2.

Kinija:  Du Fengas 14, Zhu Fangyu 10.

Kitose turnyro rungtynėse JAV ekipa nugalėjo Naująją Zelandiją rezultatu 68:60 (19:11, 12:21, 22:14, 15:14).

JAV:  Mustapha Hoffas 19, Ronellis Tayloras 13.
Naujoji Zelandija: Phillas Jones'as 17, Casey Frankas 11.

Penktadienį Lietuva įveikė iš JAV žaidėjų sudarytą rinktinę. Abu mačus laimėję lietuviai užsitikrino nugalėtojų vardą nepriklausomai nuo likusių rungtynių su Naująja Zelandija.

Po šių trejų rungtynių Jnjiange lietuviai kelsis į Charbiną, kur vėl žais trejas rungtynes su tomis pačiomis ekipomis.

2005-07-17 18:17
valio musiskiai laimejo labai smagu je. Ir tikrai nuotrauka galejo idet ir geresnia.Valio.
2005-07-17 15:08
na matom mes ta kinieciu pajeguma. be Ming'o jie niekas.
2005-07-17 14:47