Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Arnas Velička spindėjo Italijos lygoje, o jo atstovaujama Neapolio „Gevi“ (6-4) savo aikštėje 91:88 (23:21, 26:24, 18:20, 24:23) palaužė Kremonos „Vanoli“ (3-7).

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Tarp rezultatyviausių buvęs Velička nugalėtojams per 22 minutes pelnė 17 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit., 6/6 baud.), išprovokavo 5 pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

„Gevi“: Jordanas Parksas 18 (12 atk. kam., 25 naud.), Arnas Velička ir Jasonas Richas (26 naud.) po 17, Andrea Zerini 13.

„Vanoli“: Andrea Pecchia 19 (25 naud.), Jalenas Harrisas 17, Tresas Tinkle'as 16 (12 atk. kam.), Davidas Reginaldas Cournooh 14.

Sekmadienį Italijoje taip pat įvyko dviejų lietuvių akistata, kurioje pergale džiaugėsi Tomas Dimša.

Jo atstovaujamas Trevizo „NutriBullet“ (6-4) namuose 86:76 (16:13, 22:24, 16:14, 32:25) įveikė Emilijos Redžo „UnaHotels“ (4-6) su Osvaldu Olisevičiumi priešakyje.

Nugalėtojams Dimša per 23 minutes pelnė 7 taškus (0/3 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 6 naudingumo balus.

Olisevičius svečiams per 26 minutes įmetė 10 taškų (1/4 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 6 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose su 20 taškų išsiskyrė Giordano Bortolani, svečiams 25 surinko Mikaelis Levonas Hopkinsas (8 atk. kam., 33 naud.).