Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Paskutinę Klivlando „Cavaliers“ ataką ant savęs prisiėmęs Dariusas Garlandas turėjo šansą išplėsti pergalę, tačiau gynėjo tolimas šūvis buvo netikslus.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Jutos „Jazz“ atlaikė 17,9 sek. trukusį varžovų išpuolį ir išvykoje šventė pergalę 109:108 (32:29, 28:26, 31:27, 18:26)

Garlandas per paskutinę ataką iš pradžių įsiveržė į „Jazz“ baudos aikštelę, tačiau erdvės metimui nesusikūrė ir nusimetė kamuolį. Galiausiai priėmė jį ties tritaškiu ir atliko tolimą metimą per Mike'ą Conley.

21-erių „Cavs“ gynėjas iki tol iš tritaškio zonos buvo pataikęs 5 iš 7 metimų. Jis iš viso surinko 31 tašką (6/11 dvit., 5/8 trit., 4/4 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus, po 4 atkovotus ir perimtus kamuolius bei 4 kartus suklydo.

„Jazz“ žvaigždė Donovanas Mitchelas pelnė 35 taškus (8/13 dvit., 4/8 trit., 7/8 baud.), išdalino 6 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 3 kamuolius ir 7 kartus suklydo.

Įspūdinga kova dėl atšokusių kamuolių išsiskyrė Rudy Gobertas, kuris įsirašė net 20 kamuolių. Prancūzas taip pat blokavo 5 metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 6 taškus (3/6 dvit.) per 38 žaidimo minutes.

216 cm ūgio bokšto karjeros rekordas – 28 atkovoti kamuoliai.

Būtent Gobertas pelnė paskutinius mačo taškus, kai likus beveik dviem minutės atkovojo kamuolį puolime ir kaire ranka sugrūdo jį nepaisant Jarretto Alleno gynybos – 109:106.

2021 m. trečiojo šaukimo Evano Mobley sąskaitoje – 14 taškų (5/14 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Jordanui Clarksonui ketvirtojo kėlinio pradžioje pataikius iš toli, o Mike'ui Conley pridėjus dvitaškį, „Jazz“ pranašumas siekė 15 taškų (97:82), tačiau svečiai jį tuoj pat prarado.

„Cavaliers“ pustrečios minutės atkarpą laimėjo 15:0 ir išlygino rezultatą – 97:97.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 31 (6/11 dvit., 5/8 trit., 5 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld., 32 naud.), Jarrettas Allenas 17 (7/12 dvit., 10 atk. kam., 2 blok., 25 naud.), Ricky Rubio 15 (4/5 dvit., 2/6 trit.), Evanas Mobley 14 (5/14 dvit., 12 atk. kam.), Cedi Osmanas 11 (2/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Lauri Markkanenas 9 (1/5 trit., 5 atk. kam.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35 (8/13 dvit., 4/8 trit., 7/8 baud., 6 rez. perd., 7 kld., 27 naud.), Bojanas Bogdanovičius 16 (4/9 trit.), Rudy Gay 15 (3/7 trit., 8 atk. kam.), Royce'as O'Neale'as 12 (4/6 trit., 6 atk. kam.), Mike'as Conley 11 (3/5 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Jordanas Clarksonas (1/8 trit.) ir Joe Inglesas (1/5 trit.) po 7.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S